California legalizuje Marihuana

California

California

Po stolicy USA i innych stanach w których można legalnie palić zioło, California wybiera lepsze jutro 🙂

– Szukanie palaczy kosztuje $
– Sądzenie palaczy kosztuje $
– Zamykanie palaczy marihuany kosztuje $

+ Produkcja daje zyski nie mafii ale ludziom $
+ sprzedaż daje pieniądze handlarzom nie dilerom $
+ palenie daje zdrowie i społeczeństwo jest mądrzejsze a nie umiera na raka. (Politycy nie chcą mądrych mas i nie chcą by ludzie żyli długo)

Z moralnego puntu widzenia odbija się to na psychice tych wszystkich służb które ścigają palaczy marihuany, to jak za czasów. Milicji która pałowała ludzi, bo kazali politycy a wszyscy wiedzieli że to złe …

… większość ludzi jest świadoma że Marihuana jest miliony razy mniej szkodliwa niż papierosy, jednak w. Polsce politycy mają gdzieś lepszy świat (z paroma wyjątkami – Liroy, Pan Palikot)

Kiedy polska się obudzi ? i z trującym petem w buzi przestanie zamykać do więzienia palaczy lekarstwa ?

Nie ma u nas tolerancji … wolał bym żyć w świecie gdzie się pali zioło a nie pije alkohol, może kiedyś się doczekam albo zostanę na zachodzie gdzie spędzam połowę roku.

Dzięki za szczerość panie Zbigniewie 😉 niestety żyje w czasach i kraju gdzie prawda i szczerość to ewenement.

Jak tu wymagać od naszych Polskich polityków zaawansowanych myśli, skoro takich prostych nie potrafią pojąc ?

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide