Blog.pl – kończy działalność

Blog.pl – kończy. Koniec serwisu blog.pl. Powodem jest „To efekt rosnącej roli mediów społecznościowych, które, jako centrum tworzenia społeczności i wymiany myśli w internecie, przejęły rolę blogów – uważa dyrektor zarządzający segmentem Onet.”

Konkurencja mi pada, żartuje oczywiście :). Mój blog to trochę jak Doogie Howser, lekarz medycyny który zawsze pisał parę zdań na koniec odcinka. O ile dobrze pamiętam bo to były lata świetlne temu.

Blog.pl pada a Ja powoli nastawiam się psychicznie do wyjazdu z Polski na dłuższy okres czasu, to będzie już piąty rok pracy na Bawarii, fajne miejsce gdzie ludziom lekko się żyje, ale trzeba im oddać to że są pracowici i oszczędni.

Media społecznościowe przejmują rolę blogów, a ja jak zwykle pod prąd uciekam z stamtąd tutaj 🙂

’18.02.2018 – dopisuję parę zdań. Jednak nie pojechałem na saksy, jest mi już dobrze i mam prawie wszystko. Dla mnie emigracja była powodem braku pracy. Teraz jak mam tutaj dobrze to nie muszę emigrować, choć zawsze miło będę wspominać Niemcy. Tam pierwszy raz spotkałem się z dużą gotówką, której nie da się upchać do kieszeni np. spodni.

Ciekawe i pożyteczne doświadczenie, choć jak pisałem to nie był wybór chcę więcej kasy. Tylko raczej chcę jaką kol wiek uczciwą kasę. A się się jeszcze trafiła duża, miło mi 🙂 Blog.pl – kończy.

XAVAS (Xavier Naidoo & Kool Savas) „Schau nicht mehr zurück”

Blog.pl