Lech Wałęsa i Przewoźnicy

Lech Wałęsa i Przewoźnicy, pierwsze o Człowieku Legendzie. Co by nie mówić to niesamowita Osobowość, inteligentny i jak na swoje możliwości, zaszedł bardzo daleko. Czuje się jak bym mieszkał na Białorusi albo w Rosji, gdzie są polityczne sądy. I dobrzy ludzie muszą szukać pomocy, w Europejskim Trybunałem Praw Człowieka.

Lech Wałęsa to dla mnie mistrzowska postać i uwielbiam, tym bardziej że też jestem Elektrykiem. Lech Wałęsa i Przewoźnicy.


„Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu wydał w czwartek wyrok w sprawie „Wałęsa przeciwko Polsce” na korzyść byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Jednocześnie Trybunał orzekł o wadliwości polskiego systemu sądownictwa i nakazał Polsce zmianę przepisów, by doprowadzić do naprawy wymiaru sprawiedliwości. „

Lech Wałęsa wygrywa przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w sprawie przeciwko Polsce. Wyrok – TVN24


Jeżeli chodzi o przewoźników to trochę mi szkoda, ale musimy iść w wolny rynek. Mówicie że kierowcy w Polsce mniej zarobią bo pojawi się konkurencja. Ale jak Polscy Kierowcy jadą do Niemiec, i tam też zmieniają rynek, to jest dobrze ?


„W czwartek zaostrzony zostanie protest polskich przewoźników, zablokowane zostanie kolejne przejście graniczne z Ukrainą. Do protestu dołączą też rolnicy z Oszukanej Wsi. – Zazdrościmy Ukraińcom rządu, który jest za nimi w każdej chwili – mówił w rozmowie z reporterem TOK FM Jacek Sokół z Komitetu Obrony Przewoźników.”

Polska się zmienia – real blog eu (real-blog.eu)