Tesla jest atakowana

Tesla jest atakowana, a ja lecę z pomocą ^ ^, bo uważam te elektryki za najlepsze auta. Jak widać na zdjęciu, kierownica w niektórych autach jest niedopracowana.

Po przejechaniu mniej więcej 99 tyś km., niektóre kierownice popękały. Myślę że takie problemy to szczegół, taką kierownice można samemu naprawić. Mam znajomego który przez prę lat zrobił podobnie kilometrów, w swoim zajebistym BMW. Padł komputer który był warty ponad 100 tyś złoty, przeglądy, wymiany oleju, klocki itp. to jakiś kosmos.

Auta elektryczne zaczynają wygrywać – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Jakaś tania kierownica się zepsuła i afera, ważne że silniki się trzymają, i nie potrzebują wymiany oleju. W tesli klocki i tarcze mniej się zużywają, auto hamuje silnikiem i odzyskuje energię. Auta elektryczne są po prostu lepsze, kierownice można zrobić sobie samemu.

Tesla jest atakowana.

Deawuide (@deawuide) • Zdjęcia i filmy na Instagramie


moto.pl pisze:

„Kierownica w Teslach najpierw bąbelkuje. Potem schodzi z niej skóra

W serwisie X pojawiła się cała masa postów obrazujących kierownice samochodów. I choć zaczęło się od wpisu mówiącego o przebiegu na poziomie 75 tys. km, w zestawieniu pojawiły się różne wyniki. Można znaleźć m.in. post:

  • użytkownika Tollak, który pokazuje kierownicę w Tesli Model Y z przebiegiem blisko 198 tys. km. W pozycji za piętnaście trzecia są dosłownie wytarte dziury w „skórze”. Widać wkład kierownicy.”