Kurier Zawierciański i Łukasz Konarski

Kurier Zawierciański i Łukasz Konarski toczą ostry spór, a jak mówi przysłowie: gdzie dwóch się bije, tam Anna korzysta. Najpierw Kurier Zawierciański krytycznie przedstawił działania prezydenta Zawiercia, a następnie prezydent odpowiedział na zarzuty na Facebooku.

Gospodarz miasta Zawiercie ogłosił na Facebooku, że wszczął proces sądowy w trybie wyborczym. Proces został wygrany, a Kurier ma przeprosić i wpłacić 5 tysięcy złotych polskich na cele charytatywne. Jednakże, według ostatnich informacji, Kurier nie został poinformowany o wyroku, co rodzi pytanie, jak mogli przegrać sprawę. Istnieje możliwość, że prezydent zna już wyrok przed jego oficjalnym ogłoszeniem, lub że to Kurier podaje nieprawdziwe informacje.

Bez względu na to, jak się to skończy, dla Kurier Zawierciański i Łukasz Konarski sytuacja nie wygląda dobrze. Gratulacje dla Anny Nemś, wygrana przed głosowaniem to prawdziwa sztuka.

Reaktor Atomowy Zawiercie – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Ci co się boją napromieniowania, powinni spojrzeć na to z innej strony, złoża ropy i węgla się kończą. Jeżeli chcemy istnieć i nie płacić super pieniędzy np. Rosji za Ropę, musimy zmienić energetykę na odnawialną. Bez seksu kupować prąd skoro można go mieć bez ograniczeń z np. Baterii Diamentowych, które będą też np. w Autach Tesla.


Inspirowane Facebook Kurier Zawierciański:

„Tylko i wyłącznie tego zdania dotyczy pozew wyborczy! Mogliśmy zapoznać się z pozwem, do którego dołączono m. in. ten dokument. Pokazujemy w artykule w wersji animizowanej, choć sam Łukasz Konarski bardzo wykorzystuje swoje dzieci w kampanii wyborczej. Wkrótce opiszemy cały pozew, gdyż Konarski, co dziwne, nie chwali się za nas pozwał, co ma być nieprawdziwego w tym zdaniu.

Trudno wygrać postępowanie w trybie wyborczym, jeżeli redakcja (uczestnik) nie dostała zawiadomienia o terminie rozprawy. A to zgodnie z treścią art. 111 kw par 2 uniemożliwia rozpoznanie sprawy. Sąd może rozpoznać sprawę bez udziału stron, w przypadku „usprawiedliwionej nieobecności wnioskodawcy lub uczestnika (redakcja), którzy o terminie rozprawy zostali PRAWIDŁOWO POWIADOMIENI”. A nam sąd nie doręczył zawiadomienia o terminie. Nie wiadomo więc na jakie postanowienie rzekomo wydane w trybie wyborczym powołuje się Łukasz Konarski. Też go nie dostaliśmy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *