Halving Bitcoin 4

Halving Bitcoin 4 to globalne wydarzenie, które przykuwa uwagę świata nowych technologii. Kilka tygodni temu Rafał Zaorski stwierdził, że stawia cały swój majątek na spadek wartości Bitcoina. Wówczas jego cena wynosiła około 75 tysięcy dolarów, obecnie oscyluje wokół 60 tysięcy dolarów.

Oprócz potencjału do dużych zysków, istnieje obserwacja, że po Halvingu wartość Bitcoina zazwyczaj spadała przez kilka miesięcy. Niektórzy uważają, że jest to cykliczność i spodziewają się, że historia się powtórzy. Osobiście podchodzę do tego sceptycznie i uważam, że sytuacja jest bardziej nieprzewidywalna. Mimo że Bitcoin z roku na rok zyskiwał na wartości, nie jestem przekonany, że trend wzrostowy będzie kontynuowany.

Chociaż nie jestem ekspertem w tej dziedzinie od dziesięcioleci, interesuję się tematem od kilku lat i eksperymentowałem trochę na Binance. Istnieją osoby takie jak Sławomir Mentzen, które zgromadziły znaczny majątek w tej kryptowalucie. Muszę przyznać, że jak dotąd ta inwestycja okazała się tysiące razy lepsza niż system ZUS. Możliwe byłoby zastąpienie wszystkich pracujących tam osób sztuczną inteligencją połączoną z komputerem. Gdyby składki były odkładane w Bitcoinach, a nie wydawane od razu, moglibyśmy teraz żyć w Dubaju lub przynajmniej w Niemczech.

Wracając do tematu Halving Bitcoin 4, entuzjazm wśród fanów jest zauważalny. Obserwuję to zjawisko z ciekawością, choć nie wszystko wydaje mi się tu pasować.

Słyszałem o różnych metodach, na przykład grupa ludzi umawia się, by kupić dużą ilość pewnej kryptowaluty w jednym momencie. Teoretycznie jej wartość gwałtownie rośnie, a potem oni wypłacają środki. Wydaje mi się, że może istnieć pewne opóźnienie wzrostu wartości na giełdzie, choć niektórzy twierdzą, że go nie ma. Sam nie sprawdzałem, ponieważ wydaje się to nieuczciwe, a poza tym nie wszyscy zdążą wypłacić środki w odpowiednim momencie i mogą stracić pieniądze.

Binance 2 – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Pieniądz cyfrowy ma racje bytu tylko wtedy gdy świat się połączy, i będzie jedno państwo. Ale trudno wierzyć że jak np. Bitcoin jest anonimowy to fajne, przecież można tam robić różne transakcję których nikt nie widzi. A po co się ukrywać normalnemu człowiekowi, który legalnie zarabia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *