Elon Musk odstrasza

Elon Musk odstrasza, jeśli uczyni X bardziej komercyjnym. Nie chodzi już tylko o reklamy na X, ale również o płatne konta z większymi możliwościami. Przeciwnicy miliardera, będącego jednocześnie geniuszem, znajdują powody do krytyki.

Dziwi mnie, że ludzie tak często strajkują; osobiście nigdy nie miałem X i nie czuję jego braku. Istnieje wiele różnych platform komunikacyjnych, więc nikt nie musi być zmuszany do korzystania z konkretnej. Można na przykład komentować na Facebooku, jeśli ktoś ma zastrzeżenia do starego Twittera.

Elon Musk odstrasza.

Podobno istnieją plany wprowadzenia płatnych kont, które będą mogły komentować, oraz darmowych, które będą mogły tylko przeglądać treści. To bardzo interesujący pomysł biznesowy dla platformy X, a Elon Musk z pewnością wie, co robi i to na pewno będzie dla niego korzystne. Na platformie jest wiele botów, z którymi trzeba walczyć, a to generuje koszty.

Elon Musk odstraszać od platformy X, ale to niekoniecznie musi się wydarzyć. Może to nawet spowodować pewien rodzaj ekskluzywności X. I zamiast odpływu użytkowników, zachęcić do zakładania kont i dołączania do elity, która dysponuje środkami na miesięczne opłaty i tym podobne.

ZX Spectrum – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Nie pamiętam kiedy pierwszy raz ujżałem ZX Spectrum, ale pamiętam dobrze wgrywanie gier i wszystkie hity. Kiedy Tata kupił super komputer byłem w 7 niebie, nie pamiętam który to był rok ale mało kto wiedział o istnieniu takiego czegoś. Ze względu na smutne okoliczności śmierci twórcy komputera ZX Spctrum, odświeżałem grę bruce lee.


Inspirowane www.komputerswiat.pl:

„Od czasu przejęcia przez Elona Muska platformy Twitter i zmienienia jej nazwy na X, wdrożono do niej wiele kontrowersyjnych pomysłów. Najbardziej kontrowersyjna wydaje się opłata za niebieski znaczek, w związku z czym nagle każdy mógł się stać. Robertem Lewandowskim ze zweryfikowanym kontem. Stopniowo wdrażano też coraz więcej ograniczeń dla darmowych kont, jak liczba tweetów, które możemy dziennie napisać.

Najwyraźniej nadchodzi kolejna kontrowersyjna opłata. Tym razem Elon Musk chce, by zakładanie konta było darmowe, ale już pisać będziemy mogli dopiero po zapłaceniu niewielkiej kwoty. Jakiej – tego nie wiemy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *