Kryptowaluty rosną

Kryptowaluty rosną na giełdach światowych, Bitcoin to ciekawe zjawisko któremu przyglądam się z ciekawością. Dziwi mnie to że niektóre państwa tak ochoczo wspierają Bitcoin, i zarazem mówią że nie wiedzą kogo jest ten wirtualny pieniądz.

Mam na myśli to że jeżeli np. Elon Musk nie wie czyj jest Bitcoin ? To jeżeli pozwala płacić za soje super auta w tej walucie, może narazić się na straty. Bo np. Bitcoin może być Putina i rozwali kiedyś system ?

Może dojść do wojny NATO kontra Rosja… wszystko się zawali i nie wiadomo jak się skończy. Bitcoin wydaje się być dobrym zabezpieczeniem, bo gdzie nie ma technologii to raczej nie da się fanie żyć.

Myślę że musi być już zawsze podłączenie do Internetu by jakoś funkcjonować, by być na bieżąco w wiedzą i prawdą. Jeżeli nie ma szybkiego neta pod ręką, to nie ma po co żyć ^ ^

Statystyki 01.03.2012 – real blog eu (real-blog.eu)

Kryptowaluty rosną
Kryptowaluty rosną

„Kryptowalut w ciągu ostatnich kilku dni zanotowały zauważalne wzrosty. Analityk Benjamin Cowen uważa, że to nie tylko efekt nowych inwestycji. Zauważył on, że obecne ruchy mogą wynikać z bardziej zachowawczego podejścia inwestorów do krypto. To mógłby być sygnał zmieniających się preferencji.”

Dlaczego w ostatnich dniach kryptowalut rosną? Zaskakujące werdykty ekspertów (bithub.pl)