Donald Tusk 2

Donald Tusk 2 musi czekać cierpliwie, niestety Prezydent po konsultacjach stwierdził, że PiS może jednak mieć większość. Jak dla mnie to bardzo dziwne rozwiązanie, bo przecież można się spytać, czy ktoś popiera tego czy tego. Robić pod to głosowanie, ciekawe podejście chyba na przeczekanie.


Wszyscy Liderzy partii opozycyjnych, wskazują na Donalda Tuska jako przywódcę. Jak dla mnie to lubię dobre kontakty z Niemcami i całą Unią Europejską, bo jak nie Ona to wschód nas wciągnie. Świat się centralizuje, będą wielkie wojny i walka o jeden Rząd.

Może jak się już utworzy super Państwo to skończą się już wojny, bo przecież wszystko będzie tylko jednego super państwa. A może mafia znowu się rozwinie i będzie nie do pokonania, jak to było w latach 90 w Polsce…

Prezydent Zawiercia – real blog eu (real-blog.eu)

Donald Tusk 2
Donald Tusk 2

Donald Tusk komentuje oświadczenie Andrzeja Dudy. „Muszę cierpliwie czekać”

Lider PO Donald Tusk powiedział, że nie oglądał wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy, ponieważ miał inne zajęcia w Brukseli. Dodał, że jest jasne, kto ma większość w nowym Sejmie i że jeśli prezydent „uzna fakty”, to on gwarantuje, że powstanie rządu KO-TD-NL „będzie oznaczało szybkie wypłacenie Polsce środków z KPO”.

Donald Tusk komentuje oświadczenie Andrzeja Dudy. „Muszę cierpliwie czekać” – rp.pl