Statystyki 01.03.2012

Statystyki, miną miesiąc do ostatnich pierwszych statystyk, myślę że jak na ogólnie krótki okres istnienia domeny i całego real – blog to dobry wynik. Na pierwszy rzut okiem ciekawe jest to że najczęściej wyszukiwane hasła to onanizm, hakerzy, samogwałt, ale jak się nad tym zastanowić to najczęściej wpisywane hasło do wyszukiwarki Google to przecież sex a hakerem każdy by chciał być i umieć wejść komuś do komórki czy komputera, to też druga władza w Internecie zaraz po samych prawowitych właścicielach domen. Ale do rzeczy najnowsze informacje w zasięgu wzroku i wykonania ruchu wejścia do wpisu. Statystyki

Szybko zwięźle i na temat, nowe realne statystyki bez żadnej ściemy poniżej na zdjęciach. Dodam mała ciekawostka mająca związek z pozycjonowaniem, stworzenie samej strony, bloga nie ma dużego wpływu na wyświetlanie się jej na ekranach zainteresowanych tematem ludzi chyba że jest to znana marka, by strona była odwiedzana trzeba wykonywać odpowiednie działania mające na celu podwyższenie naszej pozycji w wyszukiwarce.

Długo zastanawiałem się nad zrobieniem czegoś w rodzaju poradnika tematycznego gdzie będę opisywać te działania bo już mam doświadczenie w tym temacie, ale nie chcę zdradzać wszystkich sekretów. Postaram się troszkę napisać wraz z nowymi statystykami a tym razem będzie to co ma duży wpływ na pozycje w Google ? banalnie prosta w rozumowaniu metoda jedna z wielu nie koniecznie też banalnych to jest wyświetlanie się naszej strony na jak największej liczbie komputerów im więcej ludzi z całego świata wejdzie na stronę tym będzie miała wyższa pozycja w wyszukiwarce.

Jak to osiągnąć ? jest dużo sposobów np. reklama dźwignią handlu, jakość, odpowiednie słowa kluczowe i wiele innych. Następne statystyki nie prędzej niż za miesiąc a kiedy dokładnie sam nie wiem, to tyle na dziś.

Statystyki

Jedna odpowiedź do “Statystyki 01.03.2012”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *