Kredyt Hipoteczny 2

Kredyt Hipoteczny 2 – Pisałem kiedyś o tym że jak trochę wzrosną stopy procentowe to nie robi mi to różnicy, niech idzie Państwu Polskiemu na zdrowie. Teraz słyszę różne propozycje pomagania między innymi, tym którzy wzięli kredyty hipoteczne, na np. Fajne duże domy czy Apartamenty.

Gdy ja brałem kredyt hipoteczny nikt nie informował mnie, że za jakiś czas rata kredytu może wzrosnąć o np. 50 %. Myślę że to nieuczciwe wobec zwykłych ludzi że za błędy rządu (inflacja), muszą zapłacić kredytobiorcy.

Jeżeli np. rata może wzrosnąć o 100% to czemu banki sprawdzając ludzi nie brali tego pod uwagę, robi się z tego niezła loteria. Kto teraz będzie chciał wziąć kredyt, jeżeli nie wiadomo jaką ratę będzie płacić. Czuję się trochę oszukany choć nie żałuję, lepsze to niż wynajmować mieszkanie.

Kredyt Hipoteczny 2

1 komentarz do “Kredyt Hipoteczny 2”

  1. Przed chwilą słuchałem propozycji Rządu Polskiego: proponują np. wakacje kredytowe na 4 miesiące. Teraz mam ratę np. 700 złoty, biorę wakacje na 4 miesiące, stopy na 100% za chwile znowu podniosą, i po czterech miesiącach będę płacić np. 800 złoty 🙂 spoko pomysł by rząd zarobił więcej ^ ^,

Możliwość komentowania została wyłączona.