Komisja Smoleńska

Komisja Smoleńska zakończyła działanie, Władysław Kosiniak-Kamysz znów podejmuje dobrą decyzje dla Polski. Troche martwiła mnie ta komisja, najlepszy to był kabaret z tego chyba Ani Mru Mru. Matrwiła mnie z tego powodu że mogła doprowadzić do wojny, a ja podobnie jak Maria uważam że:

„Lepszy żywy obywatel, niż matrwy Bohater”. Nawet jeżeli Rosja troche do tego ręki przyłożyła, to uważam że ten samolot co się rozbił. Ze względu na warunki atmosferyczne, nie powinien wylecieć z Polski. A o londowaniu, nie powinno być mowy. I nie chce za to umierać, przykro mi ale tak uważam. Powinniśmy sami nie doprowadzać do wojen, chyba że w obtonie własnej.


„Dziwi mnie że tylu ludzi dalej wierzy tej partii i mają takie duże poparcie. Nie jestem za PO staram się zawsze wybierać mniejsze zło ale PiS wydaje mi się największym złem.  Ludzie się nie interesują polityka na co dzień tylko przed wyborami i łatwo ich oszukują liderzy partii kierowani przez ludzi od wizerunku.”


ROCZNICA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ – real blog eu (real-blog.eu)


Komisja Smoleńska

„Minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz uchylił w piątek decyzję powołującą podkomisję do spraw zbadania katastrofy smoleńskiej. Podkomisja ulega likwidacji. Jak informuje resort, członkowie podkomisji do 18 grudnia mają rozliczyć się z dokumentacji i sprzętu, a pracy grupy kierowanej przez Antoniego Macierewicza przyjrzy się specjalny zespół.”

Koniec podkomisji smoleńskiej. Jest decyzja ministra obrony – Wiadomości (onet.pl)