Piotr Wawrzyk zatrzymany

Piotr Wawrzyk zatrzymany, to były minister spraw zagranicznych rządu PiS. Donald Tusk się rozkręca i robi porządki, fajnie że w końcu ta hipokryzja się skończy. Prawo i Sprawiedliwość zawsze straszyło imigrantami, podawali przykłady jak to jest we Francji.

A po cichu sprzedawali wizy każdemu kto tylko miał pieniądze, taki np. Dubai ma pieniędzy jak lodu. Może całą Afrykę wysłać do Unii Europejskiej, politycy PiS byli bez skrupułów. Na szczęście przegrali wybory, i skończy się sprzedawanie Wiz do UE.

Migracja to będzie największy problem, świat jest nie równo podzielony i będą duże konflikty. Nam w Polsce brakuje Ludzi, ale Prawo i Sprawiedliwość mówi że da 500+ i będzie dużo dzieci.

Bez imigrantów naturalnie wymrzemy, z dzietnością 1,2 nie ma szansy. Jest nas co rok dużo mniej, niektórzy nie potrafią tego zrozumieć. Niemcy wpuściły dużo imigrantów, i oni przejmą ten Kraj później.

Wracając do tematu, cieszy mnie to że jest ktoś kto rozumuje podobnie jak ja. Przez 8 lat myślałem że żyje w jakimś ponieważ matrix, Rządzący mówili nie chcemy Imigrantów. A kto tylko miał pieniądze sprzedawali Wizy, ponieważ masakra była i mam nadzieje że to się zmieni.

https://www.instagram.com/deawuide/

Każdy Amerykanin musi zdać sobie sprawę, że droga do niedemokratycznych Stanów Zjednoczonych to nie jest jeden etap, to cała seria kroków. Powiedział Barack Obama w wywiadzie dla CNN. Jako przykład wskazał na Polskę i Węgry. 10 lat temu były dobrze funkcjonującymi demokracjami. A stały się w gruncie rzeczy autorytarne – wyjaśnił.

Prezydent USA mówi że Polska jest Autorytarna – real blog eu (real-blog.eu)


„Kaczyński i Błaszczak nie znają Wawrzyka? Jest reakcja Tuska

W środę został zatrzymany. Były wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk. Reporter TVN24 zbierając komentarze w tej sprawie zwrócił się również do byłego wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego i byłego ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Obaj stwierdzili, że nie wiedzą, kto to jest Piotr W. Na te słowa zareagował premier Donald Tusk.” pisze wp.pl.