Koku Sushi w Myszkowie

Koku Sushi w Myszkowie

Koku Sushi w Myszkowie zaczyna działać, niestety nie poradził sobie w Zawierciu i spróbuje teraz swoich sił w innym mieście. Myszków to miasto trochę mniejsze, ale może z większą średnią zamożnych Osób.

Trochę prowokacyjnie napisałem zamożnych, nie mam na myśli pieniędzy bo Koku Sushi można zjeść w cenie kebab z colą. Mam na myśli poziom duchowy i chęć zdrowego odżywiania. Myślę że gdyby statystycznie milion osób jadło sushi, i milion kebab. Organizmy Ludzi na sushi, działały by ogólnie lepiej. Wystarczy spojrzeć na Japonie, to przecież potęga światowa. Każdy ma miecz samurajski i nawet Chiny czują respekt.

Wracając do tematu ja lubię Sushi i parę razy kupiłem jak byli w Zawierciu, i pewnie też kupię z Myszkowa bo lubię. Życzę powodzenia i zachęcam do lepszego odżywiania.

Leśniów. Jurajskie sanktuaria. – real blog eu (real-blog.eu)


Koku Sushi w Myszkowie  od 21 listopada przy ul. Wyszyńskiego. Otwarcie dla zaproszonych gości odbyło się dzień wcześniej. Ci mogli skosztować sushi przygotowanego przez trenera sieci Koku Sushi, który na początku działalności restauracji w Myszkowie ma pilnować jakości potraw, szkolić kucharzy  myszkowskiej restauracji. Jak widać, zainteresowanie rolkami sushi w jego rękach było spore. Niejedno zdjęcie z tego wieczora znalazło się na portach społecznościowych. (JotM)

Koku Sushi otwarte! Gościem Marcin Najman (gazetamyszkowska.pl)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide