Koalicja Obywatelska

Koalicja Obywatelska jak dla mnie powstała jeszcze przed wyborami, a teraz dochodzą mnie głosy znajomych że nie wiedzieli ? Już wcześniej pisałem że nie każdy powinien głosować, a jak teraz słyszę pytanie czy utworzyła się koalicja ? dziwie się temu bardzo.

Podobało mi się jak TVN pokazał co było 8 lat wcześniej, gdy Andrzej Duda mówił by szybko przekazać władze, nie robić żadnych dużych zmian itp. a teraz sam opóźnia wyrok Polaków, odnośnie kto ma kierować Krajem.

Ale spokojnie, myślę że chyba trochę wszyscy jesteśmy Hipokrytami, może jest jakiś Ideał, ale myślę ze większość podobna do siebie. Jesteśmy w końcu jednym gatunkiem, który akurat chwilowo dominuje na Planecie Ziemia.

Koalicja Obywatelska objąć władzę chce, ale niestety jak zwykle nie ma łatwo w Polityce.

Koalicja Obywatelska

To był wielki wysiłek. Wyrazy wdzięczności, uznania i szacunku, dla wszystkich, którzy przyłożyli swój wysiłek, swoje ręce, serca do triumfu demokracji. Tak te wybory oceniamy — podkreślił Tusk.

— Zbudowaliśmy współpracę opartą na partnerstwie i zaufaniu. Dla nas to jest bardzo ważne, żeby nie tylko liczyć głosy, one są oczywiście najważniejsze, to wyborca zdecydował o tym, jak będzie wyglądała Polska w najbliższych latach, ale żeby przede wszystkim szanować siebie, jako równych partnerów i tak dzisiaj również wyglądała ta rozmowa — zapewnił lider PO.

Tusk: jesteśmy gotowi do tworzenia rządu (businessinsider.com.pl)