Myszków

Myszków

Myszków niedaleko Zawiercia, to fajne miasto w którym miałem fajny trening w boks. W młodości często zmieniałem ulubione dyscypliny, na piłkę czy ping pong poszedłem tylko parę razy, i szybko mi się znudziło. Miałem też przyjemność być na treningu boksu, u mistrz świata z 1978, Henryk Średnicki.


Stare fajne czasy, co nie znaczy że te obecne czasy są złe, bo jak dla mnie są dużo lepsze. Pozdro Mechanik kiedy idziemy na piwko ? :)Trochę mnie na wspomnienia zebrało, jak Alzhaimer będzie postępował, to postaram sobie to przypomnieć.


Dziś mam ochotę napisać o automatach do gier, myślę że jak w telewizji były ostrzeżenia o np. Donald Tusk, to tym bardziej powinny też być ostrzeżenia o maszynach do gier. Mogą być kasyna itp. ale na każdym roku automat który zazwyczaj zabiera kasę, to nie fajne rozwiązanie dla społeczeństwa. Ale państwo na to pozwala, wystarczy wykupić koncesje na oszukiwanie …

Myszków
Myszków

Pożyczki, finanse, kryzys i raj – real blog eu (real-blog.eu)


„Funkcjonariusze ze Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach odkryli punkt z nielegalnymi grami hazardowymi w Myszkowie. Na miejscu zastali pracownicę oraz mężczyznę, który grał na jednym z automatów.

— Został on przesłuchany w charakterze świadka — poinformowała we wtorek Katarzyna Klos z Izby Administracji Skarbowej w Katowicach. — W lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli 4 automaty do gier oraz środki pieniężne w łącznej kwocie 6130 zł — dodała.”

Śląska KAS zlikwidowała w Myszkowie punkt z nielegalnymi automatami do gier – Wiadomości (onet.pl)

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide