Klauzula sumienia

Klauzula sumienia

Klauzula sumienia … temat wydaje się prosty ale w. Polsce wielka afera która momentami zagłusza przekręty naszej rodzimej mafii w rządzie. Która nie liczy się z prawem i robi co chce … ale o mafii która rządzi. Polską i nie musi przestrzegać prawa w przeciwieństwie do obywateli innym razem … Klauzula sumienia wiąże się z religią katolicką która już nie jest największą religią świata na rzecz szybko rozrastającego się. Islamu, nie rozumiem dlaczego ludzie nie rozumieją tego że religia to ściema … ok, niech sobie wierzą w cuda itp. ale nie chce w. Polsce żadnego prawa podobnego do. Szariat, świat jest kolorowy i wierzy w wielu bogów czy za jakieś czas będziemy wybierać lekarza np. Prawosławnego, wierzącego w Buddę, Islam itp. ? Lekarz który nie troszczy się o pacjenta i nie chce wykonać aborcji mimo tego że płód jest.

Doktor.

Spójrzmy na cały świat i jego historię, czy potrzebujemy dalej wojen religijnych bo jeden bóg jest ważniejszy od drugiego i trzeciego … Klauzula sumienia sprawi że będziemy się cofać w rozwoju duchowym i umysłowym, ludzie zrozumcie że religii jest na świecie wiele i kościół rzymskokatolicki już nie jest największym kościołem, czy chcemy by w przyszłości klauzula sumienia wyglądała tak :

Klauzula sumienia

„2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie.  I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

9:123 O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.
26:201 Oni w to nie uwierzą, dopóki nie zobaczą kary bolesnej .

Ateista35:36 A tych, którzy nie uwierzyli, czeka ogień Gehenny. I nie zostanie postanowione, aby umarli, ani też nie doznają ulgi od męki. W ten sposób płacimy każdemu niewiernemu.
36:63 Oto Gehenna, która nam została obiecana!
36:64 Palcie się w niej dzisiaj za to, iż nie wierzyliście!”

To są cytaty z koranu który uczy jak należy się zachowywać względem innych ludzi nie wierzących .To też religia i lekarze wierzący w nią też będą się mogli powoływać na swoje sumienie ? które każe np. zabić człowieka bo „Taka jest odpłata niewiernym!”  …

Bóg

Denerwuje mnie religia bo chce mieć swój udział w państwie i prawie, denerwuje mnie bo okłamuje, oszukuje i mówi co mają myśleć rzesze ludzi …

Klauzula sumienia … świat się cofa w rozwoju bo rozwój jest niekorzystny dla „WIARY” która w dziecinny sposób może zostać ośmieszona przez naukę, czas wsadzić biblię pomiędzy bajki o świętym mikołaju a nie zmieniać prawo pod jakąś religię która jest kłamstwem.

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

5 komentarzy do “Klauzula sumienia”

 1. Moje zdanie jest takie, że Bóg to jedno, a religia/Kościół to drugie. Jak ktoś w coś chce wierzyć, proszę bardzo, ale obym tylko ja przez owe bóstwo czymkolwiek ono by nie było, nie musiała cierpieć. Zasłaniając się religią niektórzy ludzie chcą umywać od wszystkiego ręce, a chyba nie tędy droga do postępu i cywilizacji? No chyba, że się mylę, Bóg jeden wie 🙂

  1. To jest takie nietolerancyjne, niektórzy chcą narzucić całej reszcie swój jedynie słuszny sposób na życie… a ludzie są różni i wieżą w różne rzeczy, powinno się godzić wszystkich i uczyć razem żyć w zgodzie a nie tępić mniejszości dlatego że są inne, to normalne że ludzie są różni, nienormalne jest to że walczą ze sobą i potrzebują robić swoje kopie, które dokładnie tak samo się zachowują i żyją według pewnego schematu 🙂

   1. też uważam, że kobieta, która nie chce robić aborcji nigdy jej nie zrobi a ta, ktora chce zawsze znajdzie miejsce i kasę-wystarczy że pojedzie na zachód do Niemiec i wykona aborcję. Gorzej gdy zrobi to pokątnie w pokrętnym miejscu. Cholera mnie bierze gdy na temat aborcji wypowiadają się albo stare babcie, albo kler albo faceci, ktorzy najmniej w tej kwestii mają do powiedzenia i nie oni sie później martwią co do gara włożyć albo wychować chore dziecko.
    U nas wszysyc są bardzo mądrzy gdy to ich nie dotyczy, zmieniają zdanie gdy widzą w rodzinie albo u sąsiadow prawdziwy tego obraz.
    Mam znajomego np geja-wspaniały czlowiek, mądry , chętny do pomocy a obok mieszka babuleńka co to wracając z kościoła wyzywa wszystkich i wszystko na drodze. Ot takie mamy swoje oblicze-falszywe, zakłamane.
    Pozdrawiam-Livia

    1. Niestety starszych ludzi wszędzie okłamują, w salonie z telefonami, bankach które nawet wezmą mieszkanie gdy trzeba, nie chcą ale zrobią tą przysługę nawet ustawę załatwią, wszystko dla niewielkiej korzyści … w telewizji socjotechnika, różne zakłamane sposoby kontrolowania mas, w kościele kierowanie na jedynie słuszny pogląd że cuda się zdarzają, w niektórych przypadkach wnuczki to sępy na kasę … co się dziwić że gdy rozumu będzie brakować to można się pogubić, starszy człowiek jak dziecko tyle rozumie. Ale też mnie szlak trafia jak prostych rzeczy nie potrafią zrozumieć a jak ksiądz powie, to nie myśli samemu tylko wykonuje rozkaz … Na zachodzie państwo o tym wie że jak nie tu to tam, w Polsce nie ma problemów z nielegalną aborcją za kasę ale uczciwie to się nie da, Niemcy to dobry przykład tak blisko a tak odmienne strategie polityków, które dają żyć ludziom albo ich dobijają jak u nas, dobrze że powoli pokojowo przejmują stery nad naszym krajem, politykami idiotami, prawem i sądami bo trzeba z tym zrobić porządek. Jest bałagan bywało gorzej, będzie lepiej inaczej być nie może 😉 Pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.