Katowice Pyrzowice brak prądu

Katowice Pyrzowice brak prądu, wystąpiła awaria zasilania, przez co 89 osób nie odleciało do Londynu. Należy przyznać, że takie awarie mogą mieć miejsce, jeśli infrastruktura energetyczna lotniska jest niewystarczająca. Może to również wynikać z niedoboru elektryków, który, jak ostatnio czytałem, jest obecnie najbardziej poszukiwanym zawodem w Polsce.

Podobnie jak kiedyś informatycy, którzy dopiero co zdążyli się wykształcić, już obserwujemy zmiany na rynku pracy. Choć to nadal atrakcyjny zawód, sztuczna inteligencja zaczyna zastępować wielu specjalistów IT. Programy stają się prostsze i w pewnym sensie potrafią „myśleć”.

Polski system edukacji nie nadąża za zmianami, jednak polscy influencerzy to rekompensują. Odnośnie Lotniska w Pyrzowicach blisko Zawiercia, awarie zdarzają się każdemu. Każdy może się pomylić, ale ważniejsze jest przyznanie się do błędu niż sam błąd. Należy „posypać głowę popiołem”, czyli przeprosić i przyznać się do pomyłki, a w tym przypadku także szybko zrekompensować straty finansowe.

Katowice Pyrzowice brak prądu, bardzo dziwi mnie to że. Nie ma winnego i kombinują by nie zapłacić.

Polska rozmawia z BMW – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Polska próbowała porozumieć się z BMW, by oni inwestowali w np. stacje ładowania elektrycznych aut. Odpowiedz: „Czy chcemy inwestować w kraju, który nagle zachowuje się tak, jak nie widzimy tego już nawet w państwach. Trzeciego Świata? To niemożliwe. Polska nie jest już naszym priorytetem” pierwsze próba wymuszenie zadośćuczynienia za wojny (paranoja) … niechęć solidarności z. Włochami, czy Grecją krajami które zalewają imigranci, a teraz zdziwieni że. Niemiecka firma ma Polskę „gdzieś”.

https://www.instagram.com/deawuide


Inspirowane, www.se.pl:

„Na katowickim lotnisku w Pyrzowicach doszło do niemałego skandalu. Aż 89 osób nie poleciało do Londynu, ponieważ w porcie lotniczym doszło do nagłej awarii prądu. To właśnie z jej powodu pasażerowie nie dostali się na pokład samolotu na czas. Teraz poszkodowani domagają się zwrotu pieniędzy za bilety, ale ani przewoźnik, ani lotnisko, nie garną się do wzięcia odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.”