Aluron Zawiercie

Aluron Zawiercie się rozrasta, będzie recykling wody szarej, oraz zwiększenie powierzchni firmy, o 20 tyś metrów kwadratowych. Aluron to super firma która bardzo wspiera Zawierciańskich Siatkarzy.

Strefa aktywności gospodarczej w Zawierciu przyciąga inwestorów, co jest korzystne dla mieszkańców, gdyż znalezienie pracy stało się łatwiejsze. Pamiętam czasy, gdy upadały tu duże firmy, a sytuacja była przeciwna – co kilka miesięcy setki osób szukały nowego zatrudnienia. Wielu moich znajomych wyemigrowało na stałe, a jeszcze więcej miało okazję pracować za granicą.

Zastanawiam się, czy taka sytuacja może się kiedyś powtórzyć, ponieważ nie wszystkie firmy są nieśmiertelne. Czasami konieczna jest weryfikacja, chyba że mówimy o firmach państwowych. Te nie muszą konkurować na rynku biznesowym, mogą działać zgodnie z Ideą. Na przykład, TVP oferuje nam wyjątkowy przekaz, który czasami wydaje się być propagandą. I za ten moralny przekaz, otrzymuje z budżetu miliardy.

Trochę żartuje, wracając do tematu Aluronu, ta firma z pewnością nie zbankrutuje w najbliższych dekadach. Pytałem kilku znajomych o zarobki w Aluronie i dla zwykłego pracownika fizycznego nie są one rewelacyjne. Jednakże, oferuje stabilne zatrudnienie i psychiczny komfort.

Aluron Zawiercie.

Bezpłatne autobusy w Zawiercie – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Dla tych co poruszają się komunikacją miejską prezydent Łukasz Konarski robi prezent, ja z tyłu głowy znowu mam myśli jak np. z TVP. Nie oglądam ale muszę płacić, ciekaw jestem czy są takie nadwyżki finansowe w Zawierciu, na darmową komunikację?

A może szykowane są jakieś nowe podatki by sfinansować tą dobroduszność, ciekawe czemu wszystkie miasta w Polsce nie mają darmowej komunikacji. Niektórzy uważają że to pomysł, pod wybory.

https://www.instagram.com/deawuide