Polska rozmawia z BMW

BMW v polska

BMW. Polska próbowała porozumieć się z BMW, by oni inwestowali w np. stacje ładowania elektrycznych aut. Odpowiedz: „Czy chcemy inwestować w kraju, który nagle zachowuje się tak, jak nie widzimy tego już nawet w państwach Trzeciego Świata? To niemożliwe. Polska nie jest już naszym priorytetem” pierwsze próba wymuszenie zadośćuczynienia za wojny (paranoja) … niechęć solidarności z Włochami, czy Grecją krajami które zalewają imigranci, a teraz zdziwieni że Niemiecka firma ma Polskę „gdzieś”.

Do robienia interesów potrzebna jest atmosfera, PiS pogrzebał szanse na przyjaźń z Niemcami, więc niech szuka rozwiązania na Wschodzie czy gdzie tam chce … ci którzy uważają że my to silny gospodarczo kraj powinni otworzyć oczy, znam takich co by chcieli wyjścia z UE, bo powoli jak wynika z umów które polska podpisała, będziemy musieli zacząć wpłacać pieniądze do wspólnej kasy, a nie tylko brać, nie mamy szans z jedną firmą niemiecką a dopiero co z wrogiem Rosją po jednej stronie i wrogiem niemieckim po drugiej stronie. Pisze wrogiem bo PiS ma taką politykę Rosja zła i Niemczy źli a my najlepsi, sami sobie poradzimy %

Zmiana tematu:
Ostatni raz takie coś, można było oglądać 150 lat temu. Wielki niebieski księżyc to kumulacja astronomiczna, którą można dziś podziwiać.

Coś na poprawę nastroju czarnego wpisu 🙂 optymistyczne cytaty

Kuba Knap – Opowieści Zza Baru Kontuaru (prod. Szogun) (Official Video) [DIIL.TV]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *