Żony Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika

Żony Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika działają prężnie, zresztą nie ma się Im co dziwić. Gdyby każdy Polityk za przekroczenie uprawnień, szedł do więzienia, myślę że 3/4 by siedziało.

Ale patrząc na to z drugiej strony, jeżeli chcemy by nasi wybrani, byli naszymi godnymi reprezentantami, powinniśmy ich rozliczać na koniec kadencji. Kiedyś powinien być ten pierwszy raz, który następnym razem każde się zastanowić. Zastanowić się np. nad tym że pieniądze w budżecie są własnością wspólną, w różnych częściach. I nie można sobie finansować czego się chce, i jak bardzo się chce. Powinny być jakieś granice, i ja nie pisze że w tym przypadku tak było.

Ja nie wiem jak jest naprawdę, ale dla mnie ważniejszy jest cały problem sądownictwa. Przecież tak rozbieżne wyroki i kompetencje sędziów, wskazują że sądy nie są uczciwe. Mam podejrzenia że działają na zlecenie kolegów i koleżanek, a my niby w UE jesteśmy. Jak dla mnie trzeba z sądami zrobić porządek, system jest zły.

A wracając do Żon obu Panów, współczuje to musi być tragedia życiowa … Przez te sądy nie wiem nawet jak patrzeć na tą sprawę, sądownictwo polskie tragedia.

https://www.instagram.com/deawuide/

Czyste powietrze które miejmy nadzieje nigdy nie będzie opodatkowane. To coś czego nam potrzeba.

Tesla – real blog eu (real-blog.eu)


Pisze TVN24:

„Kim są żony Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika?

Barbara Kamińska urodziła się w 1974 roku i jest drugą żoną Mariusza Kamińskiego. Pierwszą żoną polityka była Anna Kasprzyszak, doradczyni prezydenta Andrzeja Dudy. Barbara Kamińska ma wykształcenie prawnicze i obecnie jest sędzią Sądu Rejonowego w Piasecznie. Nominację otrzymała w lipcu 2021 roku, a więc już od tzw. neo-KRS. Część środowiska sędziowskiego uważa wybrane przez ten organ osoby za tzw. neosędziów.”