Izera

Izera reklamuje się jak Polskie auto, autko wszystkich Polaków. Dla mnie to trochę dziwne bo przecież nie każdy. Lubi Izerę, a nawet nie każdy wie ile środków budżetowych pochłonął projekt. Jak dla mnie to najlepsza jest Tesla, inni wolą BMW czy Mercedesa.

Dziwne to dla mnie jest że marka chce być dobrem wszystkich Polaków, nie koniecznie uważam że Rząd polski ma zająć się budową auta … może niech lepiej to robią prywatne firmy, i w razie upadku nie obciąży nas wszystkich to ?

Izera to musi być niewypał, kto zrobi to lepiej niż najmądrzejszy człowiek na Ziemi ? Chyba nikt nie ma wątpliwości że Elon Musk, rządzi i obecnie nikt mu nie zagraża. Pamiętam różne inne firmy państwowe jak np. LOT, który będzie funkcjonował ale ciągle za pieniądze wszystkich obywateli, a przecież niektórzy nie latają .

Myślę że Państwo nie powinno się zajmować prowadzeniem firm, tylko prowadzeniem państwa by te firmy miały dobrze, w tedy będą powstawać.

Tesla v Ferrari v Lambo – real blog eu (real-blog.eu)

„Izera wygrała wielki przetarg! Oto zwrot akcji ws. fabryki i polskiego auta

Izer wykonała wielki krok do produkcji seryjnej i budowy fabryki samochodów w Jaworznie. Spółka ElectroMobility Poland wygrała przetarg i zostanie właścicielem działki o powierzchni 117 ha pod budowę nowego zakładu – ustalił dziennik.pl. Tym samym EMP jest pierwszym inwestorem na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego.”

Izera wygrała wielki przetarg! Oto zwrot akcji ws. fabryki i polskiego auta – Dziennik.pl

2 odpowiedzi na “Izera”

Możliwość komentowania została wyłączona.