Tesla v Ferrari v Lambo

Tesla v Ferrari v Lambo to ciekawe porównanie, myślę że na ten moment w Polsce jest więcej zwolenników aut spalinowych niż elektrycznych. Dziwi mnie to ponieważ auta elektryczne to przyszłość, i ewidentnie lepsza technologia niż np. na benzynę najlepsze Ferrari.

Tesla jest liderem tej technologii i to dzięki niej, możemy powiedzieć że następuje zmiana pokoleniowa poruszania się po Ziemi.

Test szybkości Tesla v Ferrari v Lambo pokazuje bez kompromisów, że rodzinny elektryk jest szybszy niż auta super sportowe. Do tego technologia która np. prowadzi sama auto, czy dba o bezpieczeństwo psa zostawionego w aucie, jest deklasująca dla aut spalinowych.

Napisze jeszcze o tym że energia która zasila nasze auto, może być produkowana przez nas samych a nie np. przez Gazprom czy Dubaj, z marża naszych krajowych polityków. Dla mnie wychodzi rachunek prosty, nie rozumiem zwolenników aut spalinowych którzy dalej chcą płacić za paliwo, zamiast jeździć na promieniach światła które są łapane przez nasze dachy, czy pola.

Tesla v Ferrari v Lambo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *