Elon Musk bierze narkotyki

Elon Musk bierze narkotyki

Elon Musk bierze narkotyki, oczywiście dla różnych ludzi róże substancje są złe. Np. u nas w Polsce, Marihuanę uważa się za zło, zamyka się za roślinę do więzienia. A np. w Niemczech czy Waszyngtonie to używka lepsza niż piwo, kwalifikowana jak coś słabszego niż alkohol.

Wracając do tematu, Elon bierze ketaminę, niektórzy uważają to za problem. Ale inni myślą że to przecież nic złego, w porównaniu z np. twardym alkoholem dostępnym w każdym sklepie.

Elon Musk z Dzieckiem – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Biorąc pod uwagę jaki Mózg ma Elom, jego dziecko to może być prawdziwy supermen, z super wszczepami. Ostatnio trochę pracowałem za kółkiem i lubię słuchać TOK FM, cała audycja poświęcona temu zjawisku. Mam na myśli, że dziecko było za małe by to oglądać, a nawet eksperci radiowi mówili, że dzieci mogą doznać stresu pourazowego lub coś podobnego.

Elon Musk bierze narkotyki.


Wpis inspirowany forsal.pl/biznes

„Według brytyjskiego pisma medycznego The Lancet ketamina została skwalifikowana jako piąty najgroźniejszy dla zdrowia narkotyk – po heroinie, kokainie i alkoholu, a przed amfetaminą, marihuaną i LSD. Środek ten jest wykorzystywany w weterynarii jako znieczulenie przed operacjami, rzadziej w psychiatrii przepisywana jest w walce z depresją.”

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

Jeden komentarz do “Elon Musk bierze narkotyki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *