Islam

Islam

Islam za dekadę będzie dominującą religią w Europie i a świecie. Nie ma się co oszukiwać że demografia Europejczyków może się jeszcze zmienić. Dziś każdy woli mieć jedno dziecko i żyć w dostatku, niż pięcioro i żyć w biedzie bo dzieci to teraz duże koszty. To nie czasy w których każde dziecko to była pomoc przy polu. Teraz przy żniwach nowoczesne maszyny zastępują ludzi tak samo jak w innych dziedzinach przemysłu.

Przez dwie dekady zmienił się rodzaj rodziny, kiedyś żona nie pracowała i wychowywała dzieci. Teraz głównie z powodów finansowych oboje rodziców musi pracować by zarobić na życie. Jest też jakiś procent kobiet co ma większe ambicje i też chcę robić karierę a nie od rana do wieczora zajmować się np. czwórką dzieci.

Mówienie przez rządzących że jeszcze jest czas i to ostatni dzwonek na poprawę dzietności to wielka ściema, przecież. Polacy rodzą dzieci tylko nie w naszym kraju. Przecież miliony wyjechało za granicę na saksy szukać pracy i tam teraz mają rodziny. Oni już nie wrócą bo przekonali się że można żyć spokojnie i godnie zarobić na życie nie tak jak w Polsce.

By populacja przetrwała współczynnik dzietności musi wynosić 2.11 u nas w kraju to jest 1.3, za dwie dekady będzie nas około 1/3 mniej.

W Europie zachodniej jest podobnie, jednak ludność się nie zmniejsza czemu ? Emigracja Muzułmanów, to oni stanową 90 % wzrostu ludności od 1990 roku. Współczynnik dzietności wśród wyznawców islamu wynosi 8.1, w południowej. Francji jest już więcej meczetów niż kościołów, 30 % młodych ludzi to Muzułmanie. Podobnie jest w Niemczech i innych bogatych państwach Europy, więcej o statystykach można się dowiedzieć z ciekawego filmu który dodaję na końcu.

Jak widać emigranci omijają nasz kraj i wolą jechać bardziej na zachód gdzie można godnie zarobić na chleb, ja nie mam nic przeciwko ludziom wierzącym w religię, będących z innych kultur czy mających inny kolor skóry. Ale jak poczytałem trochę o Islamie to się przeraziłem ile tam jest nienawiści do drugiego człowieka który wierzy np. w inną religię …

Parę przykładów :

Koran

„2:191    I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

9:123    O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.
26:201    Oni w to nie uwierzą, dopóki nie zobaczą kary bolesnej .
33:61    Przeklęci! Gdziekolwiek się znajdą, zostaną schwytani i zabici bez Litości
35:36    A tych, którzy nie uwierzyli, czeka ogień Gehenny. I nie zostanie postanowione, aby umarli, ani też nie doznają ulgi od męki. W ten sposób płacimy każdemu niewiernemu.
36:63    Oto Gehenna, która nam została obiecana!
36:64    Palcie się w niej dzisiaj za to, iż nie wierzyliście!”

I dokładnie takie rzeczy się dzieją w krajach gdzie są muzułmanie wierzący w Islam i Chrześcijanie …

Co to jest Islam:

„Islam – religia monoteistyczna, druga na świecie pod względem liczby wyznawców po chrześcijaństwie. Świętą księgą islamu jest Koran, a zawarte w niej objawienie ma stanowić ostateczne i niezmienne przesłanie Boga do ludzi.

Za ostatniego proroka islam uznaje Mahometa, a za ostatnią objawioną księgę – Koran. Przed Mahometem Allah miał zesłać wielu innych proroków. Wśród nich Adama, Abrahama (arab. Ibrahim), Mojżesza (arab. Musa) i Jezusa (arab. Isa).” źródło Wiki

Widziałem parę wywiadów z ludźmi którzy odeszli od wiary która każe zabijać ludzi wierzących w inna religię, mówili że wierzyli bo się bali o swoje życie, dopiero jak wyjechali np. do USA to mogli się od tego odciąć. Myślałem że palenie na stosie czarownic przez Katolików się już skończyło i nigdy nie wróci. Niestety podobne praktyki obecnie nakazuje religia którą jest Islam.

Mam nadzieje że zmieni się zastawienie ludzi którzy za dosłownie dwie dekady będą znaczą większością w Europie, mam nadzieję że nie będziemy się zabijać dla religii. Mam nadzieję że będziemy mogli razem żyć w pokoju i spokoju.

Islam

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

6 komentarzy do “Islam”

  1. To prawda Islam zaczyna przybierać na sile, zobacz co się dzieje w Niemczech, Francja, 2, Dania, Anglia, sprytna sztuczka … Islam nie jest tolerancyjny dla nikogo kto myśli inaczej, kiedy są w mniejszości to są w miarę mili a później … w Polsce też tak będzie z czasem … kobiety to dopiero problem, nie mogą zajmować żadnych wysokich stanowisk a sex z nimi powinien zaczynać się w wieku 9 lat …

    1. Ciekawe linki takiej ilości w komentarzu jeszcze nie miałem, pozwoliłem sobie je troszkę uporządkować, w Polsce mała szansa by tak było jak np. we Francji, Niemczech czy Anglii. Muzułmanie maja wysoki współczynnik dzietności około 8, u nas w kraju to chyba tylko prezydenta stać na wychowanie i utrzymanie tylu dzieci, co innego np. w Anglii, jednak z czasem jak już będą ich dziesiątki milionów na zachodzie to z pewnością i w Polsce będzie ich przybywać. Masakra z tym seksem z dziećmi … Mam nadzieję że z czasem staną się bardziej tolerancyjni, zmienią się i jakoś będziemy mogli razem żyć.

  2. Walczcie z ludźmi dopóki nie uwierzą a Allaha, bardzo fajnie o tej religii opowiedziała kobieta. Dużo Europejczyków przechodzi na Islam nie wiedząc że już nie ma odwrotu, bo później za odejście jest kara śmierci. Przyciąganie do religii europejczyków jest przez nie mówienie im prawdy.

    1. Niestety trochę mnie to przeraża, zwłaszcza biorąc pod uwagę że za 10 lat to będzie dominująca religia na świecie. Prawa człowieka które znamy mogą przestać istnieć, jednak myślę że w raz z czasem i wiedzą Muzułmanie zdecydują się na odrzucenie z koranu wersów które mówią o zabijaniu, nienawiści do drugiego człowieka który nie wierzy w religie lub wierzy w inną.

  3. Katolicyzm, 2 miliardy złoty bierze za nauczanie religii w polskich szkołach, czy ktoś wierzy w boga czy nie płaci na księży ogromne pieniądze z budżetu państwa. Strach pomyśleć co będzie jak Islam będzie największą religią …

    1. Co rok prawie 2 miliardy za to że namawiają następnych ludzi do swojej wiary, z punktu widzenia kościoła to super interes zdobywanie wiernych i branie za to pieniędzy. Powinno się raz na zawsze oddzielić politykę od religii i naukę np. matematyki od nauki religii, albo zakończyć te odwieczne wierzenia w niestworzone rzeczy na które nie ma żadnych racjonalnych dowodów, kto chce sobie wierzyć niech wierzy ale jakim prawem publiczne pieniądze np. ateistów idą na kościół ? Niech się finansują sami z dobrowolnych datków wiernych, jeżeli nie zakończymy tych religijnych bajek to gdy Islam też religia stanie się większościom, a na pewno tak się stanie, będzie nie ciekawie.

Możliwość komentowania została wyłączona.