Orlen rządzi

Orlen rządzi i kupuje stacje paliwowe w Europie, chwalą się w reklamach które są wyświetlane za między innymi moje pieniądze, że. Polska firma będzie miała np. sieć stacji benzynowych w Niemczech.

Zwracam się do tych super inwestorów za Państwowe pieniądze, Panowie cały zachód idzie w odnawialne źródła energii. Niemcy mają GIGA BERLIN z super autkami TESLA, myślę że to właśnie dla nich jest skierowany. ROUSTER 2, z silnikami odrzutowymi na zimne powietrze, bo mają autostrady bez limitu. Orlen rządzi.

Większość firm i domów ma fotowoltaikę itp. nawet gdyby nie to, myślę że mają lepsze kontakty z Rosja, i taniej sobie paliwo załatwią. Myślę że lepiej jest inwestować w np. prąd ze słońca niż stawiać na pośredniczenie w sprzedaży ropy, która za chwile nie będzie potrzebna a nawet szkodliwa.

Odyseja Kosmiczna i „drugi” lot na księżyc. – real blog eu (real-blog.eu)

Orlen rządzi ale może być różnie, jak dla mnie benzyna powinna się już dawno skończyć, już wtedy kiedy. Bóg dał nam Tesle Nikola. Myślę że już nadszedł czas by mieć prąd za darmo, tak samo jak już najwyższy czas by skończyć z pedofilami. Youtuberami ! Dzięki Sylwek i Konop


„Orlen podpisał umowę z austriacką firmą. Doppler, dzięki której polski koncern stanie się właścicielem 266 stacji paliw w Austrii działających pod marką. Turmoel – podano w komunikacie. Orlen podpisał umowę z austriacką firmą Doppler, dzięki której polski koncern stanie się właścicielem 266 stacji paliw w. Austrii działających pod marką Turmoel – podano w komunikacie.”

Prezes Orlenu Daniel .Obajtek napisał na. Twitter, że transakcja oznacza, że „po sfinalizowaniu transakcji, będziemy posiadać trzecią największą sieć w tym kraju z ok. 10% udziałem w rynku”. Dodał, że „Austria to szósty zagraniczny rynek detaliczny, na którym będziemy oferować paliwa, umacniając pozycję w. Europie Środkowej – nasza sieć stacji paliw będzie liczyła ponad 3.400 stacji. To znakomity dzień dla polskiej gospodarki.”

Austria. Orlen kupuje 266 stacji paliw marki Turmöl – TVN24 Biznes