Walka o TVP

Walka o TVP zaczyna się rozkręcać, dziś na gorąco nadaje ze schronu. Policja zderzyła się z wojskiem, i jest gorąco, oczywiście tym razem to tylko moja bujna wyobraźnia. Ale może innym użyją wojska do przejęcia telewizji, czyli propagandy, bo nie umieją uczciwie.

Straszni są ci politycy w Polsce którzy myślą że są ponad prawem, prawo się zmienia a oni mówią że to nielegalne. Sam nie wiem o co tu chodzi, no może się domyślam że o PLN, ale może też jakiś „haki” itp. Fakt jest taki że to nasze prawo jest do kitu, Ludzie wygrali normalnie wybory. Ale nie pozwala się im Rządzić, bo oni nie mogą robić tego co odchodząca partia Rządząca robiła.

Jedna partia Rządzi i może mieć swojego Prezesa TVP, później partia rządząca się zmienia i już nie może mieć swojego prezesa i pracowników. Dziwny jest Ten Kraj, i ludzi dobrej woli coraz mniej. Walka o TVP.

Polska kontra Czarnogóra – real blog eu (real-blog.eu)


Trwa gorąca polityczna środa. Ministerstwo Kultury wydało komunikat, w którym przekazano, że minister Bartłomiej Sienkiewicz odwołał władze TVP, Polskiego Radia i PAP. Tuż po tej decyzji zaszły nagłe zmiany w TVP Info, które zaczęło nadawać sygnał TVP1. Przestała działać także strona internetowa tvp.info. Na Woronicza pojawił się nowy szef rady nadzorczej, doszło do słownego starcia z dyżurującymi na miejscu posłami PiS, a następnie przepychanek przed biurem prezesa. Interweniowała policja. Zapraszamy do relacji z dzisiejszych wydarzeń politycznych!

Witek zaczepiła na korytarzu wiceprzewodniczącą KE. Mówiła o TVP [RELACJA NA ŻYWO] – Wiadomości (onet.pl)