Beata Szydło i Mateusz Morawiecki w PAP

Beata Szydło i Mateusz Morawiecki w PAP, politycy bronią uczciwych Polskich mediów. Mam takiego kolegę który lubi partię PiS, nie da się mu wytłumaczyć że coś jest nie tak, z tą Partią.

Np. mówi mi wczoraj że Donald Tusk wziął stery i będzie duży problem, wpuści dużą liczbę Imigrantów. Odpowiadam mu że jak Jarosław Kaczyński rządził, to można było kupić sobie Wize do Europu za pieniądze. Oficjalnie brali kasę od głowy nie weryfikując, kto ma pieniądze to przechodzi.

On tego nie rozumie że lepiej wpuścić sprawdzonych zarejestrowanych itp. Poza tym musimy wpuścić bo nie mamy wyjścia, ratowanie demografii 500+ nie pomogło oczywiście. A jak fajnie powiedział Sławomir Mentzen, można było za te pieniądze mieć już dwie elektrownie atomowe. No i oczywiście prąd za „darmo”, do tego czyste powietrze, niezbędne naszemu organizmowi do prawidłowego działania.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości myślą że TVP jest ich prywatną stacją nadawczą, mają przecież prywatną Radio Maryja. Ech ta polityka

Wolnomyślowy2 – real blog eu (real-blog.eu)


Politycy PiS zgromadzili się w siedzibie PAP, gdzie starają się zablokować przejęcie kierowania agencją przez nowe kierownictwo, wybrane przez rząd. Beata Szydło krytykowała rząd Donalda Tuska. – Pod osłoną nocy przeprowadzają zamach na polskie państwo prawa – mówiła. Zdaniem Mateusza Morawieckiego nowy rząd chce mieć monopol medialny.

Politykom PiS w PAP przewodzili byli premierzy – Beata Szdło i Mateusz Morawiecki.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-12-23/politycy-pis-w-pap-pojawili-sie-beata-szydlo-i-mateusz-morawiecki/