Akademia Pana Kleksa 2023

Akademia Pana Kleksa 2023 – Czyli Całkiem nowa bajka, większość opinii które słyszałem to średni film. Na YouTube też trafiałem na bardziej negatywne oceny, głównie przez to że film skierowany jest do młodych ludzi. Hmmmm, ja myślę że ten film jest.

Film jest zajebisty, bardzo mi się podobał i nawet parę razy się wzruszyłem. Szkoda że nie ma go w 3D bo jest ogromny potencjał, dużo efektów specjalnych niczym z Supermena. Bardzo fajna szkoła, która trochę przypomina tą z Harego Potera.

Ja na Akademia Pana Kleksa 2023 poszedłem trochę uprzedzony, lubię Macieja Kawulskiego jego wywiad u REDa legendarny. Wcześniejsze filmy też mi się podobały, w tym przypadku można w ciemno stawiać.

Likwidacja szkół w Zawierciu – real blog eu (real-blog.eu)

Likwidacja szkół w Zawierciu, w uzasadnieniu czytam że Dyrektorzy nie potrafili przeprowadzić odpowiedniej rekrutacji. Nie wystarczająco się zmodernizowali, i nie dostosowali do obecnego rynku pracy.

https://www.instagram.com/deawuide/


„Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę… pisze FILMWEB

Jedna odpowiedź do “Akademia Pana Kleksa 2023”

Możliwość komentowania została wyłączona.