Ukraina i Rosja koniec wojny

Ukraina i Rosja koniec wojny, Donald Trump zapewnia że 24 godziny wystarczą mu do zakończenia wojny. Dmitrij Pieskow mówi że nie ma pojęcia jak były prezydent USA chce to zrobić. Choć pewnie wszyscy się domyślają.

Pamiętam jak Trump był prezydentem i grzmiał do Europejczyków, szykuje się wojna musicie wydawać więcej pieniędzy na obronę. A może gdyby zachodnio-europejskie kraje miały większą armie do wojny by nie doszło, trudno przesądzać ale myślę że do wojny z Rosją nie byliśmy gotowi.

Rosja długo nas uzależniała od jej gazu i ropy, bliskie stosunki z Niemcami zapewniały spokój. Ukraina i Rosja koniec wojny jest bliski, tylko że to dopiero będzie pauza na uzupełnienie amunicji i żołnierzy. Donald Trump pewnie ma na myśli to że odda Rosji tereny które już zdobyła, a jeżeli Kijów się nie zgodzi to zostanie bez pomocy NATO.

Na początku wojny kiedy słyszałem rosyjskie programy informacyjne, dziwiło mnie to że mówią o wojnie z NATO. Teraz gdy się nad tym zastanowić jest to trochę prawda, gdyby nie sojusz Północno-Atlantycki Ukraina może by przetrwała 3 miesiące. Myślę że mało brakło by Rosja wygrała szybko tą wojnę, strach pomyśleć co by się stało, jak by tych wszystkich ukraińskich żołnierzy przyłączyli do Rosji i ruszyli na Zachód ….

Czarny i biały – real blog eu (real-blog.eu)

Czarny i biały, wczoraj przeglądając różne blogi trafiłem na opowieść o wolontariuszach. Którzy zbierając kasę w supermarkecie okazali się nieuczciwi i część zebranych pieniędzy brali dla siebie. Pani opowiadająca o sytuacji w której przypadkowo rozszyfrowała młodych ludzi zbierających pieniądze wyciągała wnioski. Że każdy jest nieuczciwy i nikomu już nie da kasy na podobnej akcji.

https://www.instagram.com/deawuide/


Wprost pisze:

Donald Trump zapewnił, że jeśli wygra wybory w USA „rozstrzygnie straszną wojnę” między Ukrainą i Rosją przed swoim zaprzysiężeniem. Dmitrij Pieskow zapewniał, że nie ma pojęcia, jak były prezydent Stanów Zjednoczonych chce to zrobić.