Więc tak

„Więc tak, mam już dosyć wysłuchanych rad, mam już dosyć narzuconych ram dziękuję wam, ale mam wewnętrzny głos i nim mówię sam. Nie potrzebuje cudzych norm, bo posiadam własne, jasne. Wyrastam z twardej gleby ZIP na zawsze, uważam, bo te wszystkie szepty zagłuszają myśli w mojej czaszce. Masz swój punkt widzenia czy kopiujesz tamten? ZIP styl bez matrycy PROSTO, wierzę w to mocno. To nie jest klub to ludzie blisko siebie rosną, w mistrzowskich układach jest dłonią pomocną, czasami ostro, czasami gładko, czasami ludzie myśli dają czasami je kradnąc. Dlatego stań na ziemi twardo, nie żyj cudzym życiem, bo nie watro, wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie. Lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać, rozumiecie?”

Więc tak.

Nie wiem co gdyby nie szczera nauka, z tekstów Polskiego rapu. Dzięki Sokół i Chłopaki bez Was było by mi dużo ciężej. Teraz mogę spytać o wszystko sztuczną inteligencję, a parę dekad temu w czasach komuny, propaganda i zniekształcenie rzeczywistości było duże. A tutaj w końcu ktoś szczery mówi jak kur… jest itp.

Mam taki teraz okres że wracam sobie do ulubionych piosenek z przed wielu lat i musze przyznać że dalej mi się większość podoba.