Deutschland. Ein Großes Dankeschön Deutschland :)

Deutschland. Niemcy, super kraj, ludzie, prawo i kultura. Nie będę pisał o rozmyślaniu dla czego tak jest bo to bardzo długi temat. Po prostu tutaj w porównaniu z Polską żyje się ludziom spokojnie. Niezależnie gdzie się pracuje pieniędzy jest wystarczająco na życie bez stresu a ludzie w większości przypadków mili.

Mija moja najdłuższa do tej pory przerwa w pisaniu Internetowego pamiętnika, od lutego jestem w Niemczech, moja strona jakiś czas się w ogóle nie wyświetlała,  z różnych powodów, powoli wracam do wcześniejszego życia z nowymi doświadczeniami, myślami i planami.

Wpis spontan, blog jeszcze nie działa w całości poprawnie, nie mam też dostępu do dobrego internetu, za tydzień wszystko zrobię jak należy i będzie można rozmawiać jak kiedyś, do zobaczenia słów na ekranie <^ ^,>

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Niemców, i kolegi dzięki któremu mam możliwość tu pracować 😉

ps. księżyc świeci i nadchodzi magiczny czas 😉

15.03.2018 – Odwiedzin po starych wpisach ciąg dalszy. Jak dla mnie w obecnej chwili taki stary wpis jest obciachowy :). Ale zostawię na pamiątkę nie jest też jakiś bardzo zły, najbardziej nie podoba mi się że jest dość osobisty. Kiedyś często byłem wylewny :). Teledyski spoko, zwłaszcza ten drugi. Zmieniło się wszystko od tamtego wpisu, wszytko może się jeszcze zmienić. Tymczasem 😉

Deutschland

2 komentarze do “Deutschland. Ein Großes Dankeschön Deutschland :)”

  1. Ano, ludziom żyje się spokojniej, niż w Polsce, z tym się zgodzę. Nie ma takiego wyścigu szczurów, choćby o nowszy i ładniejszy samochód, bo każdy może mieć samochód. A dużo ludzi w większych miastach nie ma, bo im się nie opłaca. Mogą coś na szybko wynająć.
    Wiadomo, zawiść o niektóre rzeczy jest jak wszędzie, ale z wypłaty można raczej przeżyć.
    Pozdrawiam 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.