Aura Park w Zawierciu

Aura Park w Zawierciu został otwarty dzisiaj i muszę przyznać, że to dla mnie świetne miejsce. Rozpoczęła się już budowa Bramy Jury, co jest dla mnie powodem do radości, ponieważ mieszkam niedaleko. Podczas przejazdu obok placu budowy z kolegą, zapytałem go: „Co to jest za sklep, ten Aura Park?”

Jarek po chwili stwierdził, że to pewnie jakiś sklep ogrodniczy, a ja uwierzyłem, że może tak być. Teraz, kiedy to piszę, uśmiecham się, bo to wcale nie jest sklep, a nazwa całego kompleksu. Muszę przyznać, że to profesjonalna praca, wykonana szybko i sprawnie, wygląda naprawdę dobrze. Dziś wielkie otwarcie, a Media Expert oferuje promocje na telewizory, więc zaraz wybieram się na zakupy, aby sprawić prezent żonie.

Wiecie, panowie, jak to jest z kobietami – mają swoje nastroje czy hormony, i czasem bywa trudno. Złota karta może nieco pomóc, ale to nie jest doskonałe wyjście; trzeba iść na kompromisy i nauczyć się z tym żyć. Jeśli ktoś ma ochotę na piwo, to będę w okolicy za około godzinę – warto zobaczyć, co się tam dzieje.

Aura Park w Zawierciu.

Nasza Klasa – real blog (real-blog.eu)

Nasza Klasa została zastąpiona przez Facebook, doskonalszy program nie ograniczający się tylko do klasy, a wszystkich znajomych ze wszystkich szkół na Planecie Ziemia. Nie mogło się stać inaczej z GG, programem do wiadomość tekstowych w Polsce. Rozumiem że kiedyś ciężko było myśleć o wszechświecie, kiedy obok szalała wojna np. komunistów z demokracją. Utrudnione podróżowanie po Ziemi i lokalne problemy.

2 odpowiedzi na “Aura Park w Zawierciu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *