Donald Tusk

Donald Tusk – Ludzie to nie tak jak myślicie, to zamach stanu, to zamach na Polskę, te taśmy są by zniszczyć Polskę to w. Nas wszystkich uderza … tak oczywiście my oszukiwali, okłamywali i łupili kasę ale my nie wiedzieli że nas nagrywają, nagrywać to my a nie nas, my możemy oszukiwać i nas nie można nagrywać mamy immunitet czyli pozwolenie.

To nie cytat z wypowiedzi premiera tylko moja luźna interpretacja tego co może siedzieć w jego głowie, skoro takie rzeczy opowiada, pewnie już wie że tak pierniczy że sam się w tym gubi ale ze stołka nie zejdzie. Z jednym się mogę zgodzić, ta afera taśmowa źle wpływa na cały kraj. Ale trzeba zaznaczyć że to cały kraj cierpi przez nagranych baranów ! W sądzie oskarżony nie może powiedzieć sorry nie wiedziałem że mnie nagrywano, ale co wolno wojewodzie itp.

Donald Tusk – afera taśmowa

Wszyscy dobrze pamiętamy aferę z Edward Snowden i chyba już można się przyzwyczaić że da się nagrać każdego, czyżby źli politycy zginęli od własnej broni ? Zobaczymy, jak dla mnie absurdem jest mówienie że nie zaczniemy rozliczać dopóki nie znajdziemy tego który podsłuchiwał. Oczywiście może nigdy się nie dowiemy kto to nagrywał, mogły to być polskie służby, Krzysztof Rudkowski, rosyjscy szpiedzy, 007 lub. Mosad, loteria, a nawet jak znajdą to czy to będzie ten prawdziwy odpowiedzialny kto to zaplanował ?

Jak to mówił jeden z nagranych „państwa nie ma”.  Ja dodam że jest coś podobnego do mafii, twardy układ jak z układu zamkniętego, szopka trwa cdn.

Donald Tusk

15:05 – Premier Donald Tusk angażuje prokuraturę i tajne służby do szybkiego ujawnienia całości materiałów. Z tag-zwanej afery taśmowej, wszyscy teraz krzyczą że to mafia ich zaatakowała i oni są poszkodowani, pokrzywdzeni … Słucham wiadomości i nie wierzę, jak najszybsze ujawnienie całości jest niezbędne do wymyślenia bajeczki dla mas. Nie mogą się teraz tłumaczyć bo po następnych publikacjach wyszło by że kłamią. Oczywiście ktoś kto za tym stoi ma swój interes, może nim być np. pokazanie prawdy ludziom jak wygląda. Polska polityka, lub cokolwiek, czy nastąpi od dziesięcioleci znana zamiana na stołeczkach ? …

Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tego co się teraz dzieje to polecam MAX TV

2 komentarze do “Donald Tusk”

  1. Dawid, a jeśli nie PO, to kto??? Tu nikogo nie ma…. wszyscy identyczni. Co się komu przyrzysz, to gorszy. Tragedia to PiS, Palikot,… Tu się nie da śmiać, tu trzeba płakać. Nie mam pojęcia, czy pójdę na wybory – mam dość, bo co kolejne, to jest nie inaczej, tylko conajmniej tak samo, albo gorzej. Mam ich wszystkich powyżej dziurek w nosie. Przez Korwinajakośtam nie poszłam na ostatnie wybory do Europarlamentu. Nie chce mi się już myśleć, analizować… smutne.. Wiem, źle – ale ile można dawać się nabierać, sam powiedz… Jesteś jeszcze młody, to może i nadzieje większe i możliwości… A my? Patrzę tylko na wnuczki, by jakoś im się dało żyć.

    • Hej Ela, podobnie myślę, nie ma na kogo głosować i zarazem być pewnym że to dobry wybór, masz racje zawsze nas oszukują … co do głosowania myślę że trzeba głosować i próbować dyskutować, by się w końcu dogadać i by to prawo poszło w stronę uczciwego, wspólnego dobra a nie tylko elit i wybranych. Nawet gdy dla nas to tylko mniejsze zło to myślę że lepsze to mniejsze niż większe. Czuję że nie mogę być całkowicie obojętny, ale też nie jest tak że mam nadzieję większą, wątpię by to szybko się skończyło… rządzi nami mafia w nieuczciwy i zły sposób, kierują całym krajem dla własnych korzyści i łatwo władzy nie oddadzą, może kiedyś ta pierwsza demokracja w europie postawi na jakość… i przyszłość następnych pokoleń a nie ciągłe podcinanie skrzydeł i rzucanie młodym kłód pod nogi. Też mam ich dość ale nie zostawię tego tak i na swój skromny sposób daję im tutaj pstryczka w nos, wierzę że będzie kiedyś lepiej a nawet gdyby to lepiej miało nastąpić nie za mojego życia, to ciesze się że chce by ludzie mieli lepiej z każdym następnym pokoleniem, gdyby patrzeć od czasów faraonów przez niewolnictwo po nasze czasy to jakiś postęp jest, i o to chodzi byśmy nie zaczęli się cofać w duchowym rozwoju który prowadzi do tego by każdy człowiek na ziemi był drugiemu bratem a nie wilkiem.

Możliwość komentowania została wyłączona.