Wolnomyślowy2

Wolnomyślowy2 czas. DUŻO zmienia, a Ja biorąc pod uwagę kolorystykę real bloga wychodzę z cienia, tak to wyglądało kiedyś a teraz prościej. Jaśniej, wyraźniej i szybciej strona działa lub przynajmniej tak mi s wydaje. Zostawię sobie i innym parę fotek na pamiątkę, nie mogłem się zebrać do napisania czegoś, parę razy robiłem wpis roboczy o nazwie. Wolnomyślowy, wydawało mi się logiczne że to jest słowo które oznacza człowieka, który nie jest podatny na żadne sugestie ze strony mediów i ludzi.

Po sprawdzeniu Wiki i Google okazało się, że jeszcze nie ma takiego słowa więc już jest.

Wolnomyślowy – to określenie człowieka który nie jest podatny na bardziej lub mniej wymyślne sugestie mediów i ludzi, to człowiek spokrewniony z. Wolnomularzami, jest to sposób myślenia biorący pod uwagę całość historii świata a nie np. Spreparowane aktualne wiadomości, wolnomyślow człowiek rozumie że kiedyś „bóg” zsyłał na ziemie ogień, karał nas zaćmieniem słońca, żywiołami. Kazał żyć na płaskiej ziemi itp. teraz ta granica się przesunęła by dalej być niewiadomą. Nikt nie wie co jest po śmierci, ciężko to sprawdzić więc sprzedaje się ludziom życie wieczne. Wolnomyślowy człowiek to rozumie ale nie chce ich palić tak jak oni kiedyś lub teraz niewiernych. Wolnomyślowy mózg opiera się w 97% na zbadanych i potwierdzonych przez naukę rzeczach. Nie dopuszcza do siebie takiej możliwości by. Kierować swoim życiem a za przewodnika brać legendy na które nie ma żadnych racjonalnych dowodów.

W związku z przemeblowaniem, malowaniem na stronie zapraszam na parapetówę 😉 zaprosiłem paru artystów by coś zagrali. Człowiek wolnomyślow lubi taką muzykę.

Wolnomyślowy2

1 komentarz do “Wolnomyślowy2”

Możliwość komentowania została wyłączona.