Donald Tusk przegina

Donald Tusk przegina, a Marco Rubio mu ostro odpowiedział. Na wstępie powiem że lubię Donalda Tuska, bardziej mi odpowiada jego pro europejskie nastawienie. Niż np. partii PiS sympatie wschodnie, Grupa Wyszehradzka itp.

Nie ma ludzi bez grzechu i uważam że, tym razem Donald Tusk przegina. Gdyby nie USA to Ukrainy już by nie było, i gdyby nie Imigranci też na Afera Wizowa, to nie mieli by w USA tyle problemów.

Między innymi przez nasza afera wizowa, mają ogromny problem z Imigrantami, podobno 8 milionów nielegalnych imigrantów jest w USA. Muszą to pierwsze rozwiązać, bo inaczej Imigranci mogą rozwalić stany zjednoczone, tak rozwalą że to już nie będzie to samo.

Wszystko ma swoje granice, już niedługo sami możemy się przekonać jak Putin znajdzie jakąś lukę i wleje do polski 10 milionów Muzułmanów. Za jakiś czas może ich być blisko Miliard, a Polska się kurczy.

Myślę że Donald nie powinien krytykować USA, gdyby nie Oni, to mamy straszą lipę. Myślę że Rosja już dawno by nas ustawiła do pionu, cały czas byśmy mieli komunę, słaby system wszystko na kartki.

Koniec kadencji Donald Tusk – real blog eu (real-blog.eu)

Donald Tusk. Może się tak też kiedyś stać u nas jak w Grecji ? nagle do nas mogą przybyć miliony uchodźców i nie damy sobie z nimi rady jak Włochy czy Grecja, może być nawet tak że też zbankrutujemy jak Grecja czy ta piramida. ZUS wytrzyma przy starzejącym się społeczeństwie ? to jest prawdziwy cud że to jeszcze jakoś ciągnie 🙂 niestety cud tąbakowy bo zadłużenie ponad. 200% PKB właśnie z tego się bierze.

https://www.instagram.com/deawuide/


pisze wp.pl

Tusk zaatakował republikanów. Dostał odpowiedź od ważnego senatora.

Popieram pomoc Ukrainie, ale musimy najpierw pomóc Ameryce. Ameryka nie przyda się Polsce i innym sojusznikom, jeśli jako kraj będziemy musieli przeznaczać coraz więcej zasobów na osiem milionów ludzi, którzy są tu nielegalnie – powiedział amerykański senator Marco Rubio.