Wszystko w jednej ręce

Wszystko w jednej ręce, kiedyś jak na zdjęciu wpisu, trzeba było się nachodzić po wiedzę. Teraz teoretycznie wystarczy zegarek, który oczywiście musi być połączony z Internetem. Zamiast zwykłej wyszukiwarki, weszła Sztuczna Inteligencja.

Dzięki małym urządzeniom podłączonym do sieci, możemy dowiedzieć się wszystkiego. No może poza tajemnicami Watykanu. Choć pewnie niektóre księgi z tajnego archiwum, przeniknęły już do popu, a z czasem może wszystko oddadzą Ludziom. Nie rozumiem po co jakieś tajne księgi chować przed światem, przecież one są dla świata.

Wracając do tematu, wszystko w jednej ręce. Dziwi mnie to że technologia jest już tak zaawansowana. A lądowania na Księżycu nie możemy powtórzyć. Ponad 50 lat temu komputery były bardzo słabe, chyba żyjemy w jakimś matrix. Może Elon Musk nam odpowie, Mistrzu napisz do mnie ^ ^, Czemu kiedyś udało się wylądować na Księżycu, a teraz są takie problemy ?

Czy tamto lądowanie to był jakiś cud ? Czy może jakaś obca cywilizacja nam w tedy pomogła ? Twoje rakiety wracają na Ziemie i lądują, co kiedyś było lepsze a teraz jest gorsze że Księżyc stał się trudniej dostępny ?

Mars – planeta – Elon Musk – real blog eu (real-blog.eu)

Mars jest czwartą planetą w Układzie Słonecznym, jest widoczny z ziemi gołym okiem. Dlatego znany był już w starożytności. Wyróżnia się rdzawym zabarwieniem, dlatego często nazywany jest Czerwoną Planetą. Mars od zawsze fascynował ludzi, a dowodem tego mogą liczne komiksy, filmy, bajki i gry gdzie Ziemię atakują przybysze z Marsa.