Donald Trump

Donald Trump ostatnio powiedział, że państwo NATO które nie będzie płacić 2 % na zbrojenie, nie będzie chronione przez USA. Mało tego Donald zachęcał by Rosje, do zrobienia tym krajom co tylko będzie chciała, czyli np. gwałty, tortury, rabunki itp.

Przerażająco to brzmi, ale gdyby wczuć się w role USA. Obserwują że są bogate państwa NATO, rozwijaj swoją gospodarkę i zbierają zyski. A jak znajdzie się ktoś agresywny i zaatakuje, to wołają pomocy do Amerykanów.

Rzecznik Białego domu powiedział tak:

„Zachęcanie morderczych reżimów do inwazji na naszych najbliższych sojuszników jest przerażające i szalone. Zagraża to bezpieczeństwu narodowemu Ameryki, globalnej stabilności oraz naszej gospodarce”

Bardzo mnie to uspokoiło, bo że nie chciał by bronić takiego kraju można przełknąć, ale żeby zachęcać Rosje do ataku, to mi się w głowie nie mieści. Skoro kraje NATO nie płaciły kiedyś 2% na zbrojenie, to może jak Donald Trump był prezydentem, zachęcił Rosje do ataków ? … no i zaatakowała Ukrainę.

Donald Tusk przegina – real blog eu (real-blog.eu)

Nie ma ludzi bez grzechu i uważam że, tym razem Donald Tusk przegina. Gdyby nie USA to Ukrainy już by nie było, i gdyby nie Imigranci też na Afera Wizowa, to nie mieli by w USA tyle problemów.

https://www.instagram.com/deawuide/


TVN24 bis pisze :

Były prezydent USA Donald Trump powiedział, że „zachęcałby” Rosję, by „robiła cokolwiek jej się podoba” z państwami NATO, które „nie płacą”, czyli przeznaczają mniej niż 2 procent PKB na obronność. – Nie broniłbym takiego kraju – zadeklarował Trump. Biały Dom skrytykował tę wypowiedź.

Jedna odpowiedź do “Donald Trump”

Możliwość komentowania została wyłączona.