Koniec kadencji Donald Tusk

Koniec kadencji, Donald Tusk nie dał rady pogodzić państw w sprawie Uchodźców. Jego kadencja dobiega końca. PiS postawiło na swoim i może się póki co cieszyć. Pewnie do puki nie będzie pierwszego ustalania dotacji dla biednych państw, ale myślę że nie tylko.
W dłuższej perspektywie wielki naród muzułmański który dorośnie w np. Niemczech (Francja, Londyn wiceprezydent Muzułmanin). Będzie pamiętał że gdy była u nich wojna to nie przygarnęliśmy ich i nie daliśmy chleba. Że my to nie dobrzy ludzie i nie będą dla nas mieć skrupułów. Po to by teraz w miarę żyć z daleka od problemu, następne pokolenia zapłacą poczwórną cenę. Ja nie lubię następnym pokoleniom długów zostawiać.

Donald Tusk. Może się tak też kiedyś stać u nas jak w Grecji ? nagle do nas mogą przybyć miliony uchodźców i nie damy sobie z nimi rady jak Włochy czy Grecja, może być nawet tak że też zbankrutujemy jak Grecja czy ta piramida. ZUS wytrzyma przy starzejącym się społeczeństwie ? to jest prawdziwy cud że to jeszcze jakoś ciągnie 🙂 niestety cud tąbakowy bo zadłużenie ponad. 200% PKB właśnie z tego się bierze.

Wracając do tematu u nas też może być coś kiedyś w przyszłości niespodziewanego i niefajnego, i inne kraje też mogą powiedzieć że to nasz problem, UE miała sobie pomagać a nie by grupa wyszehradzka specjalizowała się głównie tym jak z Brukseli kasę wydoić. Koniec kadencji.

UE miało być solidarne i dobre dla siebie nawzajem, coraz więcej podziałów jeden z najpotężniejszych odchodzi, nie ciekawie 🙂

Ale spoko myślę że nie jest źle a i kiedyś się poprawi jeszcze * * wszystkim nie tylko Nam Albo Im 😉

koniec.