Prezydent Zawiercia

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski dodał wczoraj post, pyta ludzi na Facebook czy chcą darmową komunikację publiczną. Może prezydent po wyborach parlamentarnych doszedł do wniosku, skoro PiS wygrał to jest dobra metoda, rozdawnictwo ?

Dziwi mnie to że Ludzie tak chętnie pisali że to dobry pomysł, a przecież to może być jak np. pożyczka, gdzie coś dostajesz a spłacasz z odsetkami. Ci ludzie co byli na TAK to chyba w większości autobusami jeżdżą, ja jak widzę puste autobusy krążące po Zawierciu, to mnie trochę nerw chwyta.

https://www.instagram.com/deawuide/

Wracając do tematu Panie Prezydent Zawiercia, fajnie powiedzieć że mamy w budżecie tyle i tyle więcej, skąd ? i przeznaczymy tyle i tyle na darmowa komunikacja. W tedy weźmiemy pod uwagę koszty i zyski, lepiej podejmować decyzje mając całą umowę, nie tylko jej dobrą cześć.

Czasami denerwują mnie decyzje Polityków, ale ludzi wybory to już czysta manipulacja, socjotechnika itp. Fajnie ktoś kiedyś powiedział, że demokracja jest dziwna, ponieważ więcej jest głupich ludzi niż mądrych.


Niech PiS się nie gniewa o to rozdawnictwo które napisałem na początku, niektóre programy były potrzebne np. 500+ zlikwidowało biedę. I mimo że to nie moje dzieci, to oczywiście było przykro patrzeć… ale np. po co milionerom 500+ ?

800 plus – real blog eu (real-blog.eu)