Pegasus

Pegasus to taka gra , lub coś podobnego cytując klasyka. Ja lubię PiS np. za 500+, to pozwoliło tą biedę trochę zlikwidować, i przynajmniej zmniejszyć głód Ludzi. Ale np. Pegasusem to nie powinni się posługiwać, za państwowe pieniądze podsłuchiwać konkrecje, to nie honorowo.

Wyobraźcie sobie, móc włączyć Waszą kamerę w telefonie kiedy się zechce ? To trochę chore i nie powinno się, wobec Ludzi normalnych tego stosować. Ja rozumiem że np. mogą być poważne podejrzenia, ale profilaktycznie dla opozycji, Sędziów, Dziennikarzy, to złe zachowanie.

Niby to sędziowie zatwierdzali, ale przecież już wiemy że nasze sądy są za pieniądze. A nie za sprawiedliwość, każda Partia mianuje sobie swoich sędziów. A ci sędziowie wierni i wdzięczni, są bardziej przychylni do interpretacji kolegów…. Pegasus.

Donald Trump – real blog eu (real-blog.eu)

Przerażająco to brzmi, ale gdyby wczuć się w role USA. Obserwują że są bogate państwa NATO, rozwijaj swoją gospodarkę i zbierają zyski. A jak znajdzie się ktoś agresywny i zaatakuje, to wołają pomocy do Amerykanów.


tvn24 pisze :

Wiem, że wszystkie podsłuchy były zatwierdzone i przez prokuraturę, i przez sąd. I wedle mojej wiedzy, ale ja żadnej dokładnej wiedzy w tej sprawie nie mam, z całą pewnością Pegasusem nie był podsłuchiwany pan premier Mateusz Morawiecki – oświadczył we wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński.


Warszawa spoko miasto ^ ^,