Czy USA wyjdzie z NATO

Czy USA wyjdzie z NATO

Czy USA wyjdzie z NATO, Donald Trump stawia sprawę jasno. Panie były i przyszły prezydencie, największego Mocarstwa na Ziemi. Może nie wychodzić z NATO, tylko ci co nie płacili 2% na zbrojenie, muszą teraz to nadrobić.

Może lepiej by Ci co mają zaległości w płaceniu, zapłacili z odsetkami i nadrobili rozwój technologii wojennych, zamiast np. rozwój klimatyczny, bez emisyjny. Ja rozumiem czyste powietrze, zdrowi i mądrzejsi Ludzie, ale w momencie zagrożenia wojną. Powinniśmy posłuchać Donalda Trumpa, myślę że ma trochę racji.

Czy USA wyjdzie z NATO ? Dla mnie to byłaby tragedia, lubię Stany Zjednoczone. Podoba mi się ich ustrój i kraj, fajnie że z Polską są sojusznikami. Ale niestety są różne przesłanki, które mówią o tym że może być wojna światowa. Nie wszyscy lubią USA, są kraje które chcą być numer jeden na Ziemi.

Wielka wojna jest nieunikniona, tak mówią wszyscy znawcy tematu. Podobno się już zaczęła na Ukrainie, dziwna jest ta Ziemia na której mieszkamy, i my Ludzie też dziwni jesteśmy. Mam nadzieję że NATO przetrwa, bo to dla mnie moralny zwycięzca.

Donald Trump – real blog eu (real-blog.eu)

„Zachęcanie morderczych reżimów do inwazji na naszych najbliższych sojuszników jest przerażające i szalone. Zagraża to bezpieczeństwu narodowemu Ameryki, globalnej stabilności oraz naszej gospodarce”

https://www.instagram.com/deawuide/

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide