Polska

Polska jest rok 2044. Po tym jak 15 lat temu miliony Muzułmanów wlały się do Polski, niczym Tsunami wszystko się zmieniło. Polacy już długo nie są większością więc naturalnie jak to w demokracji, Zapanował Szariat. Znów po około 1000 lat panowania na słowińskich Ziemiach, zmieniła się religia na inną. Wszystko jest inaczej np. można mieć parę żon, a Kobiety są bardzo źle traktowane.

Z żonami to myślę że wolę jednak jedną, i wobec niej to też fajnie i honorowo. I fajnie jak mają równe prawa, nie jak w nowej religii która będzie dużo szybciej niż myślałem. Teoretycznie Rosja może wpuścić parę milionów uchodźców na nasz teren i sprawi to duży problem.

Polska.

Choć myślę że nie będzie bardzo źle, mam nadzieję że z nimi się dogadamy a nie będziemy kłócić. Na początek dobrze dać im wody i chleba, jak to Jezus przykazał. Polska.

Polska

Wiki pisze:

Szariat, szari’at (arab. ‏شريعة‎, šarīʿa „droga prowadząca do wodopoju”) – prawo normujące życie wyznawców islamu, zarówno w jego odmianie sunnickiej, jak i szyickiej[1]. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie wszystkich obywateli państwa, które wprowadziło prawo szariatu.

Szariat opiera się na założeniu, że prawo musi dostarczać wszystkiego, co potrzebne dla duchowego i fizycznego rozwoju jednostki. Wszystkie czyny muzułmanina są podzielone na pięć kategorii – konieczne, chwalebne, dozwolone, naganne oraz zakazane. Podstawą określenia czynów koniecznych jest pięć filarów islamu.

3 komentarze do “Polska”

Możliwość komentowania została wyłączona.