Bp Grzegorz Kaszak

Bp Grzegorz Kaszak to dobry przykład złego prawa w Religii, ksiądz który powinien być autorytetem i wzorem jest czymś innym. Wymieniony wyżek ksiądz powinien mówić i robić to samo, kościół katolicki nie popiera związków partnerskich. Ale przecież nie musi się sam trzymać zasad swojego kościoła, może trzymać się szatańskich zasad nocami na plebani.

Pracuję z takim wierzącym kolegom i często rozmawiamy o religii, odnośnie tej sytuacji kolega mówi. Idź do swojego proboszcze i spytaj o Bp Grzegorz Kaszak, zobaczymy co on powie ? Tylko że ja nie mam ochoty uderzać w cały kościół i innych super księży, wole skupić się na problemie „czarnej owcy”.

Grzegorz Kaszak też mówił że ludzie uderzają w kościół, nie prawda Ludzie uderzają w tego księdza który jest niegodny nosić sutannę. A dopiero podawać komunie świętą, i zamieniać opłatek w ciało Chrystusa.

Tacy księża powinni być degradowani do zera, ponieważ z takim prawem religia nie zajedzie daleko.


Andrzej Wasilewski – real blog eu (real-blog.eu)


„Po orgii w Dąbrowie Górniczej do dymisji podał się bp Grzegorz Kaszak. 59-letni duchowny przeszedł na emeryturę, jednak nie musi się przejmować problemami typowymi dla zwykłych seniorów w Polsce. Bp Kaszak może liczyć na 10 tysięcy złotych miesięcznie, mieszkanie, wyżywienie, a nawet pomoc służącej. ” – Do sprawy odniósł się ks. Rafał Główczyński, znany jako „ksiądz z osiedla”.

Orgia w Dąbrowie Górniczej. Biskup Kaszak z bajońską emeryturą, reakcja księdza z osiedla – Śląsk, Super Express (se.pl)