Ukraina w Unii Europejskiej

Ukraina w Unii Europejskiej to tylko kwestia czasu, przynajmniej mi się tak wydaje. Komisja Europejska zadeklarowała rozpoczęcie negocjacji. Ukraina jest potrzeba Unii Europejskiej ponieważ jest silna, sama walczy z Rosją, i np. ma Super Rolnictwo.

Pamiętam jak kiedyś rolnicy z Solidarności Polskiej, walczyli o to żeby w UE wszyscy byli równi, i dostawali takie same dopłaty do np. Rolnictwa. Takie same pieniądze miał dostawać Niemiec i Polak, ciekawe czy Polska Solidarność z Innymi Braćmi. Będzie teraz też taka sama. Mam na myśli to że będą walczyć by każdy w Unii Europejskiej był tak samo traktowany, Ukraiński Rolnik i Niemiecki i Polski dostawał takie same dopłaty.

Ukraina w Unii Europejskiej powinna się znaleźć na równych zasadach, ludzie powinni się łączyć i iść na uczciwe kompromisy. Cały świat i wszyscy ludzie powinni się połączyć i być równo traktowani. Ponieważ tylko to ma sens. Jesteśmy Ziemianami, i czas złamać te różne języki i różne podziały ^ ^,

Noc – real blog eu (real-blog.eu)


Komisja Europejska przedstawiła w środę sprawozdanie ze stanu przygotowań Ukrainy, Mołdawii, Bośni i Hercegowiny do członkostwa w Unii Europejskiej. Zarekomendowała rozpoczęcie negocjacji akcesyjnych z trzema pierwszymi państwami. A czwartemu z nich przyznanie statusu kraju kandydującego.

Bruksela wydała ważny komunikat. Chodzi o Ukrainę i trzy inne kraje (msn.com)