Andrzej Wasilewski

Andrzej Wasilewski chyba nie lubi Freak fightów, pewnie z zazdrości że boks nie jest taki popularny. Dziwią mnie opinie sportowców że to jakiś cyrk, walczą tam ludzie co się nie umieją bić, a to tylko sportowcy co trenują 20 lat powinni zarabiać duża kasę.

Podobnie podchodzono kiedyś do Mariusza Pudzianowskiego, ale ludzie mają to gdzieś że jak zaczynał to był siłaczem, chcieli właśnie jego zobaczyć w walce. Ja czasami lubię się zażenować, zobaczyć jak po prostu jeden mówi do drugiego ty kur.. itp.

Ja lubię oglądać Freak fight bo czasami lubię zobaczyć gości co się nie umieją bić, ale są sławni, opiniotwórczy czy ciekawi. Najważniejsze że FAME które to zapoczątkowało i inne tego typu organizacje, dobrze płacą ludziom którzy tracą swoje zdrowie.

Federacje bokserskie bardzo mało płacom bokserom i to jest do kitu, do tego bokserzy bardzo dużo dostają na głowę ciosów, na obecna chwilę wolę oglądać Freak fight niż polski boks od np. Pana Andrzej Wasilewski.

Andrzej Wasilewski
Andrzej Wasilewski

Andrzej Wasilewski

„Bardzo były, kiedyś pięściarz @don_kasjo rozbił w drobny mak niejakiego pana Popka, kawał chłopa, raper, wytatuowane białka oczu, podobnie z zębami, nie wiem czy nie ma unikalnych tatuaży na tyłku. Ale w ringu – weryfikacja, kiedyś sportowca z kimś kto pracując udaje wojownika.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *