Bitcoin wykazuje tendencję do wzrostu

Bitcoin wykazuje tendencję do wzrostu mimo obserwowanych spadków, co oznacza, że pomimo spektakularnych zniżek, jego wartość rośnie z roku na rok. Wzrost ten przewyższa nawet tempo inflacji, a niedawne obawy o krach na rynku kryptowalut szybko ustąpiły miejsca dyskusjom o halvingu. Pojawiają się również informacje, że Chiny zaakceptowały Bitcoin. Co może napawać oczekiwaniem na zyski.

Niestety zaczęła się następna wojna na naszej cudownej planecie Ziemia, Iran zaatakował Izrael. Super mocarstwo USA odpowiedziało że, będą bronić swoich żydowskich przyjaciół. Ciekawe czy jest szansa że Internet kiedyś padnie, bo jeżeli nie, to pieniądz wirtualny może być dobry na czasy wojny. Wbrew obecnym opinią, że na wojnie to tylko złoto itp.

Stare węglowe trujące elektrownie, szybko zostaną zbombardowane. Ale panele fotowoltaiczne, wiatraki i magazyny energii. Mogą być nie do zniszczenia, zajmują mało miejsca, są mobilne i darmowe. Ciekawe czy na polu walki można używać telefonu komórkowego, pewnie to zależy od miejsca stacjonowania.

Bitcoin wykazuje tendencję do wzrostu, ale jak na razie to spadki.

Mam kolegę, który jest fanatykiem kryptowalut; wydaje się, że uwierzył w możliwość zarobienia fortuny. Kiedy Bitcoin kosztował 1 dolar, wielu ludzi stało się milionerami. Obecnie kopanie jest znacznie trudniejsze i nawet z użyciem specjalistycznego sprzętu, najwięcej zyskają na tym najbogatsi inwestorzy.

Tak dla ACTA – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Fakt że ACTA ograniczy prywatność a przestępca czy to z Honolulu czy Koniecpolski nie będzie bezpieczny. Mówiąc że to może być narzędzie w obcych czy nawet złych rękach. To samo można powiedzieć o urzędzie Prezydenta. To on nas zależy kto będzie to kontrolował czy Hitler czy Wałęsa.

https://www.instagram.com/deawuide


Inspirowane www.fxmag.pl:

„W piątek doszło do mini-krachu na kryptowalutach, przede wszystkim na altcoinach. O ile spadek wartości bitcoina o 5% to nie jest jakaś wielka przecena, o tyle wiele altcoinów straciło 15-30% wartości. Wśród popularnych, najmocniej oberwały Aave, Injective, Filecoin czy Algorand. Ethereum momentami traciło -12%, by zakończyć dzień na -8%.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *