Bitcoin rozpoczął gwałtowny wzrost

Bitcoin rozpoczął gwałtowny wzrost – jeszcze wczoraj kosztował 60 tysięcy, a teraz, po zaledwie 24 godzinach, jego wartość wzrosła do 65 tysięcy dolarów. Jednakże, pamiętam wypowiedź Rafała Zaorskiego, który stwierdził, że postawił cały swój majątek na spadki wartości BTC. Osobiście, wolę słuchać eksperta, spekulanta i mistrza ciętej riposty.

Ekscytacja zbliżającym się Halvingiem rośnie i być może ulegnę, ale na razie wciąż mam wątpliwości. Nigdy wcześniej nie słyszałem o takim zjawisku, ale teraz już orientuję się, jak wygląda proces kopania kryptowalut i tym podobne. To wszystko dzięki koledze z pracy, który mnie w to wprowadza – dziękuję mu, lecz nadal nie jestem do końca przekonany. Mimo to, cenię sobie myśl o świecie idealnym, wolnym od inflacji i dodrukowywania pieniędzy.

Bitcoin rozpoczął gwałtowny wzrost, ale równie dobrze to może być wydmuszka. Czas pokaże…

Bitcoin rozpoczął gwałtowny wzrost.

Halving Bitcoin 4 – (real-blog.eu)

Chociaż nie jestem ekspertem w tej dziedzinie od dziesięcioleci, interesuję się tematem od kilku lat i eksperymentowałem trochę na Binance. Istnieją osoby takie jak Sławomir Mentzen, które zgromadziły znaczny majątek w tej kryptowalucie. Muszę przyznać, że jak dotąd ta inwestycja okazała się tysiące razy lepsza niż system ZUS. Możliwe byłoby zastąpienie wszystkich pracujących tam osób sztuczną inteligencją połączoną z komputerem. Gdyby składki były odkładane w Bitcoinach, a nie wydawane od razu, moglibyśmy teraz żyć w Dubaju lub przynajmniej w Niemczech.


Inspirowane comparic.pl/bitcoin:

„Na kilkanaście godzin przed planowanym halvingiem (w nocy z 19 na 20 kwietnia) cena bitcoina idzie mocniej w górę – na futures mieliśmy naruszenie okolic 65 tys. USD.

Rynki wyraźnie grają jednak na to, że eskalacji ciosów pomiędzy Iranem i Izraelem nie będzie. Co daje argumenty do odreagowania przecenionych w ostatnich dniach ryzykownych aktywów, w tym kryptowalut.

Bitcoin jest blisko zakończenia korekty? 

Dzisiejsza rozpiętość wahań jest jednak duża – chwilę po pierwszych doniesieniach z Iranu cena zeszła znów poniżej 60 tys. USD, choć tylko na chwilę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *