Bitcoin, Ethereum „) kopanie kryptowalut

Bitcoin. Znacie ten ciekawy temat? W domu parę kart graficznych i niczym na kopalni tranzystory kopią dla nas złoto. Które się od razu na konto przelewa.  Bitcoin itp. wiele dobrego o tym się mówi, że np. kopanie krypto walut się opłaca, Bitcoin jest super bo jest prywatny i nie wiadomo kogo ?.

Jak słyszę u ekspertów że to argument na korzyść, że nie wiadomo ko ten Bitcoin jest, to nie rozumiem ? przecież jak nie wiadomo kogo jest to może to być np. przywódca Korei albo Pan Putin 🙂 do tego ten elektroniczny pieniądz nie obroni się w końcu przed hakerami.

 

Ja myślę że to jakaś piramida, która kiedyś się rozleci i to długo już nie potrwa. Nie wierzę że np. Prezydent USA nie wie kogo jest Kryptowaluta :).

Przez ten Bitcoin wzrosły ceny kart graficznych, ale nie jest źle kiedyś dobre karty były wiele droższe.

Ethereum następna jakaś dziwna forma płatności. Ciekawe kto to kontroluje że terroryści kasę sobie przelewają i nie można tego sprawdzić. Pełna anonimowość :). Coś mi się nie chce wierzyć.

Nie koniecznie może się stać katastrofa z BC. Dla mnie to jest duża loteria bo najważniejsze jest niewiadome, kto to kontroluje. A może wiadomo troszkę kto to jest ? 🙂 ja nie wiem ale jak ktoś wie to z chęcią usłyszę propozycje.

Bitcoin.

Facebook.

4 komentarze do “Bitcoin, Ethereum „) kopanie kryptowalut”

Możliwość komentowania została wyłączona.