Biblijna Apokalipsa w Polsce

Biblijna Apokalipsa w Polsce, niby dużo Ludzi w Polsce wierzy w boga, więc Apokalipsą się nie zdziwią. Miedwiediew grozi Polsce nie pierwszy raz, bardzo nie chciał bym wojny, ale czasami samemu nic się nie poradzi.

Rosja jest groźna, gdyby chciała mogła by wysadzić Ziemię w Kosmos. Nawet już kiedyś prezydent Władimir Putin groził, że po co nam świat, jeżeli Rosji miało by w nim nie być. Dużo pomagamy Ukrainie, sam słowem i duchem czuje że powinienem stać po ich stronie. Niezależnie kto był władcą tych Ziem kiedyś.

Rosja może zaatakować Polskę i dla polski to może być dobre, mam na myśli to że polskie prawo jest do kitu. Np. system emerytalny (ZUS) jest źle skonstruowany, dług publiczny rośnie. Co widać na zegarze w Warszawie, i przez Internet na całym świecie. Muzułmanie demografią rozwalą całą Demokrację, to nie może się udać. Chyba że wybuchnie wojna i wszystko zresetuje.

Kanał Zero i Prezydent – real blog eu (real-blog.eu)

Kanał Zero i Prezydent to bardzo mocne wejście na YouTube Krzysztofa Stanowskiego, przyznam się że myślałem o lekkim wywiadzie. Że jak z Robertem Mazurkiem będą chcieli mocno Prezydenta przycisnąć, to nie autoryzuje wywiadu i go nie będzie.

Biblijna Apokalipsa w Polsce to chyba fakt.


To będzie wyglądało jak biblijna Apokalipsa – zapowiada Dmitrij Miedwiediew, odnosząc się do potencjalnej wojny Rosja – NATO.

„To nie pierwszy raz, kiedy były prezydent Rosji, obecnie wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew odnosi się do potencjalnego konfliktu swojego kraju z państwami Sojuszu Północnoatlantyckiego. W najnowszym wpisie na Telegramie polityk wskazał tych, którzy dążą do realizacji takiego scenariusza, a także obrazuje, w jaki sposób wyglądałaby jego realizacja. Użył tu określenia „Apokalipsa”. – DoRzeczy.pl